| delia20 a întrebat:

am o intrebare f importanta pentru mine.amicul meu a fost prins in masina facand sex cu o prostituata de catre jandarmi. a mers la sectie a dat o declaratie. acestia au zis (jandarmii) ca nu se intampla absolut nimic. daca vrea da declaratie daca nu.nu.doar prostituata pateste ceva. ce se poate intampla cu el? dosar penal? ceva? vreau sa raspunda cineva care a patit asa ceva.sau care se pricepe foarte bine...care stie. dau funda.va multumesc!

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu pateste nimic!

| vlaaddd a răspuns:

Nu are de ce sa ii fie teama, nu are ce sa ii faca.

| antimulte a răspuns:

Daca nu l-au amendat pe loc pentru comportament indecent sau expunere publica a unui comportament obscen nu i se face nimic, scapa cu o asa-numita mustrare verbala. Asa ca poti sa ii spui sa stea linistit.
BAFTA!

| Loola_4761 a răspuns:

Mda p mine ma tot duce gandul la prostituata aia...ce sa-i fac daca la mancat sa faca sex repede cu aia ...si nu poti fi asa sigur ca nu-i face nimic ca mereu se gaseste ceva oh go on. Sper sa nu pateasca nimic daca spui tu ca jandarmii iau spus ca nu pateste nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate zice ca aia a fost prietena sa!