| biiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

am o intrebare.mai exista si baieti care sa astepte o fata pana e pregatita ca sa faca sex?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu ar exista?
Nu sunt toti niste monstrii de egoism,baietii pot iubi sincer,pot plange din dragoste,pot suferi!
Sunt si ei oameni,ca si fetele si,crede-ma,poate ca sufera chiar mai mult decat ele,doar ca o fac mai demn.
Da,exista baieti care asteapta,oricat ar fi nevoie,a caror prima grija e sa nu-si ranesca iubita in nici un fel,nici fizic, nici psihic, baieti cu caractere minunate!
Doar ca trebuie sa-i gasesti.

| Zenithf a răspuns:

Aia care nu au inceput nici ei. Ca altfel ii "roade" prea tare, si daca ii zic unei fete ca asteapta de fapt o va insela la cel mult 2-3 luni de la inceputul relatiei.

| deea89 a răspuns:

Mai exista baieti de gen.Cunosc si eu cel putin 3 dar acest de gen baieti in zilele noastre sunt rari pe cale de disparitie cred laughing) si foarte greu de gasit, parerea mea straight face

| CandyES a răspuns:

Exsista dar sti cum e in ziua de azi? nu prea dai peste ei daca ii cauti! happy Si nici nu sunt usor de localizat thinking

| John_7502 a răspuns:

Hop si eu! Pai si eu sunt in aceeasi categorie pur si simplu nu ar fi trebuit sa accepti tu situatia creata intre tine si el! Succes mai departe!

| anonima17ano a răspuns:

Vlacebo nu neaparat viol. sa iti stea pe cap 24/24 hai hai hai hai s'o facem. la asta cred ca se referea fatawinking

| andreeakenthigh a răspuns:

Depinde de fata. daca e bunaa... asteapta smug

| Xexma a răspuns:

Da. mai exista tongue eu fac parte din acea categorie

| biiiiiiiiiiiiiiii explică:

@jelli : nu m-a folosit nimenibatting eyelashes doar ca in ultimu timp numai peste baieti din'astia dau si m-am cam saturat sad

| biiiiiiiiiiiiiiii explică:

Anonima17ano are dreptate.nu e chiar viol...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` pe tine ce băiat te-a supărat și folosit? Spune-mi, că jur de nu îl carbonizez dacă îl văd pe stradă kiss.

Răspuns utilizator avertizat
| doddytssa a răspuns:

Da si la mine mai exista si iubitu meu face parte din categoria astawinking a asteptat duppa mine 1 an jumate ca sa fiu pregatita si a zis ca asteapta si mai mult daca e nevoie pana cand o sa fiu pregatita complet