| CristiB93 a întrebat:

Buna!

Am o iubita la distanta. Nu ne-am vazut niciodata. Dar aproape ma convins ca ma iubeste. Planuim sa ne vedem peste cateva luni. Pare fata de caracter si foarte cuminte si serioasa, in schimb nu e chiar asa frumoasa fizic vorbind. Dar am hotarat sa nu tin cont de asta si sa incep o relatie cu ea pe baza ca e de treaba si serioasa. Dar am nevoie sa ma conving in vreun fel ca ma iubeste intr-adevar si nu sunt doar vorbe goale spuse la distanta din disperarea ca nu o vrea nimeni altcineva. Asa ca m-am gandit sa o testez, dar nu prea am idei. De aceea daca ma puteti ajuta sa o testez in vreun fel, sau sa ma sfatuiti cu ceva, sa ma conving ca merita sa infrunt distanta pentru ea?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Baga un cont fals de fb,pune o poza de badboy, si sa aiba mai multe fete pe acolo, fi serios omule isi pierzi timpul sincer,sa te convingi de ce anume? ce castigi din relatia asta? la cum ai scris nu o placi fizic te minti singur,nici nu sti ce vrei esti un beta mascul nu un alfa,un alfa nu se milogeste de fete, nu are relati la distanta, nu are de ce sa se convinge ca ala are mai multe fete nu sta in una imaginara, inchide pc ul si tasteaza singur e exact la fel, multi masculi abia mai cred in fete real tu virtual incredibil, ce iubire, fi rational gandeste rational se distreaza si aia cu tine in timpul liber si tu pui botu