| ionutt567 a întrebat:

Buna, am o problema mai ciudata... faza este ca nu îmi plac sănii fetelor, nu ma atrag deloc (nu sunt gay) și când ii aud pe ceilalți băieți zicând "uite ba ce sâni mari are aia" mi se creează un sentiment de inferioritate pentru ca nu înțeleg ce vad băieții la sănii fetelor. dar totuși sunt atras de fundul lor. lmao (am 14 ani)voi ce părere aveți? este normal? dau funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

O să fac acum o glumă. O să îţi fie mai uşor să îţi găseşti iubită în zilele noastre, pentru că şi cu sâni mari şi cu fund mare şi să arate ok nu tare mai găseşti. Acuma cele care nu prea au sâni îşi scot fundul în evidenţă şi poate şi asta te-a făcut cumva să pui mai mult preţ pe fund dar nu este nimic rău, fiecare are corpul pe care îl are şi preferinţele pe care le are.
Plus de asta probabil nu ţi-ai început nici viaţa sexuală încât să îţi dai seama exact ce te excită la o femeie aşa că ai timp.

18 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ce sa faci? Fiecare cu atractiile lui. Tie nu iti plac sanii dar iti place fundul unei fete.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns:

În curând probabil o sa te atragă mai mult fundul băieților, nu e vina ta, va programează ăștia sa deveniți gay. Asta e.

Răspuns utilizator avertizat
| Plato a răspuns:

Si eu am un sentiment de inferioritate cand vad ca tuturor le place salata de boeuf iar mie nu...
Ce ciudat, eu chiar credeam ca toti oamenii au gusturi identice si sunt atrasi de aceleasi lucruri, m-a lovit chestia asta ca un fulger omg...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ciudate, poate esti un pedofil sub devenire

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal să ai propriile preferințe.

Răspuns utilizator avertizat
| Spartacus12345 a răspuns:

Nici pe mine nu ma atrag cam deloc si nu inteleg de ce altii sunt innebuniti dupa asta. Si eu prefer fesele, asa ca stai linistit. Fiecare are preferintele lui. Plus ca fiecare fata care are fundul mare are sanii mai mici si invers, asa ca bafta ta!

Răspuns utilizator avertizat
| BravoJohn69 a răspuns:

Bravo te susțin

Răspuns utilizator avertizat
| MrFireFighter a răspuns:

FIecare cu placerea lui. Nu este de judecat ca iti plac sanii mici si fundul mare si nu numai doar ca este o combinatie mult favorabila de multi baieti. Ca si mie de altfel imi plac fetele cu fundul mare si sanii mici spre medii. Pace

Răspuns utilizator avertizat