| SweetCandy29 a întrebat:

Am si eu o problema. Ier m.am culcat cu iubitul iar el si-a dat drumul in mine. Azi mi-a venit ciclul dar nu curge foarte mult. Credeti ca am ramas insarcinata?

14 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Da se poate de ce nu. Dar dacă vă doriți un copil, mergeți la un medic înainte de toate, niște analize, un plan familial trebuie făcut înainte.

| h3r a răspuns (pentru Azre):

Tu chiar crezi ce-a zis? Era frumos să fie așa, dar nu e.

| Azre a răspuns (pentru h3r):

Wtf? dancing panda... go to hell

| h3r a răspuns (pentru Azre):

laughing
Vrei să spui că nu e adorabil...ă? Că e fetiță.

| Azre a răspuns (pentru h3r):

It's fat! Da e adorabilă laughing

| h3r a răspuns (pentru Azre):

Și ce dacă, e cu burtica așa ca mine :X

| Azre a răspuns (pentru h3r):

Sexy și rea... toată lumea o vrea

| h3r a răspuns (pentru Azre):

Pup-o și ia-o în brațe!

| h3r a răspuns:

De ce și-a dat?

| ywar a răspuns:

Cel mai probabil nu, dar niciodata nu se stie. In principiu peste 2 saptamani ar fi ok sa iti faci un test de sarcina si sa vezi. Fiind inainte de ciclu e putin probabil dar...

| ErrorFound a răspuns:

Daca te culci cu toti plozii ce sa-ti fac...
Data viitoare te rog asigura-te ca stie ce face, imi pare rau pentru tine. Ia un test de sarcina, fi atenta la ciclu si daca faci burtica.

| EmaTanase a răspuns:

Pai in timp ce ramai insarcinata in prima luna poate aparea o sangerare care poate fi confundata cu menstruatia numai ca e intr-o cantitate mult mai mica. Pai dupa ce sangerarile se opresc te duci la farmacie dupa o saptamana si iti iei 2-3 teste de sarcina si ti le faci! De ce sa-ti iei 2-3 teste? Pentru ca primul poate nu-ti da un rezultat bun asa ca urmatorul se face dupa cateva zile. Dar acum depinde cat timp este de cand ati avut contact sexual, daca au trecut mai putin de doua saptamani degeaba dai banii pe test, trebuie dupa vreo 2 saptamani sa ti-l faci pentru a iesi rezultatul bun! Oricum am vazut ca ai scris ca va doriti un copil pai atunci mult succes si daca e ceva sa fie intr-un ceas bun si sa fie sanatos!

| SweetCandy29 explică:

Sia dat drumul pentru ca ne dorim un copil