| printesapomposanumber1 a întrebat:

Bună, dacă în urmă cu 2 saptamani cam asa iubitul meu m-a penetrat cu degetele în vagin și avea sperma uscată pe mâna, iar în urmă cu 3 zile mi-a venit menstruatia, pot rămâne gravidă? Tin sa precizez ca dupa actul acela următoarea zi am luat pastila de a doua zi.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai copilasi, joaca de-a sexul cu minaile nu te lasa gravida, dar iti poate face o infectie vaginala serioasa si ajungi cu pasarica umflata la medic.

Nu va mai jucati de la anisorii astia cu organele sexuale, mai ales cand nu aveti idee ce-i ala sex si cum poate o femeie sa ramana gravida!

| VoidEternal a răspuns:

Nu exista menstruație peste sarcina. Nu mai asculta toate babele care învață anatomie in timp ce își fac unghiile sau se uita la telenovele turcești.

| Cosmin3412 a răspuns:

Iar... Aceleași întrebări. Nu te-ai săturat?