| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu 2 saptamani am facut petting cu prietenul meu! Pentru 1 sec m-a atins acolo,nu a ejaculat. avea doar acel lichid! El e foarte sigur ca nu se poate intampla nimic rau, insa eu sunt stresata pentru ca mi-au intarziat problemele cu 4 zile(am dureri de spate,crampe) ma gandesc la o posibila sarcina! Cred ca e absurd, dar chiar ma stresez! Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Tu chiar crezi ca un copil se face asa usor? Nici nu ti-a bagat-o tuu! Cum sa te lase insarcinata? E imposibil iti zic. Mai ales daca erai virgina (erai virgina?) Nu te stresa ca problemele din cauza asta iti intarzie. Asteapta-le calma, ok? si vin. Ai simptome premenstruale da daca tu te stresezi atat nu iti mai vin nu vezi? Trebuia sa intretineti actul in sine si sa ejaculeze inauntru ca sa ramai insarcinata! doar asa. Fii calma!

| AnonimCel a răspuns (pentru tuGatita):

Da,virgina! Multumesc pentru raspuns.Tin sa spun ca ma calmat sfatul tau!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| draky90 a răspuns:

Dap se poate sa ai o "incurcatura" si cu acel lichid, nu este de gluma, nu vreau sa te sperii dar sunt sanse de 50% sa apara ceva.

| AnonimCel a răspuns (pentru draky90):

Chiar de la o atingere poti ramane?

| AnonimCel a răspuns:

Doar m-a atins ..Nu a introdus deloc! A fost o mica atingere! Chiar atat de repede poti ramane?