| MariaMarya85 a întrebat:

Intrebarea mea este:
Deci, eu plac un baiat. Dar suntem doar prieteni. Ne jucam in fata blocului. Si anul trecut, cand l-am invitat la ziua mea, mi-a adus o revista Violetta. Eu am fost foarte fericita si nu ma mai puteam abtine sa il imbratisez. L-am imbratisat si apoi m-am dus sa vorbesc cu o prietena si eram tot in aceeasi camera, si el zambea la mine. Ce inseamna asta?

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Trebuie neaparat sa insemne ceva?
Baiatul era incantat ca ti-a placut cadoul lui atat de mult incat l-ai imbratisat, asa ca era normal sa zambeasca.
Sunteti prieteni si te simpatizeaza, e evident.
Tu nu te-ai fi bucurat in locul lui?
Inteleg ca baiatul iti place, dar nu forta situatii si nu cauta cu incapatanare semne care sa-ti confirme daca te place si el sau nu.Lasa lucrurile in voia lor, daca e sa te placa o vei intelege la timpul potrivit, fara sa-ti hranesti visele secrete cu iluzii.
Ai rabdare.

| MariaMarya85 explică (pentru greece12):

Da, da, da, ce bine imi pare tu nu ajuti deloc tu doar ii faci pe oameni sa sufere mai mult. Uite, tu acum mi-ai zis ca e posibil sa nu ma placa. DA BRAVO LUI NU TE BAGA TU! AM MAI VAZUT RASPUNSURILE TALE SI LA ALTI OAMENI SI I-AI FACUT SA SUFERE MAI MULT!

| Blabla99 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Putem sa continuam sa te mintim ca baiatul ala te iubeste sau poti lua in serios raspunsul lui greece12... Faptul ca ti-a zambit nu presupune neaparat ca te iubeste.

| greece12 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Interesant punct de vedere ai, acolo, printre unicornii tai...continua-ti somnul de frumusete si sa nu te intrebi de ce plangi si te doare peste cativa ani.
Realitatea e prea cruda pentru tine, iar adevarul n-o sa-l suporti niciodata.
Dar nu eu am de pierdut din asta.

| MariaMarya85 explică (pentru Blabla99):

Hai mai taci

| MariaMarya85 explică (pentru greece12):

Ehh naa

| Blabla99 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Mare-i gradina Domnului! laughing

| DNSK a răspuns:

Ce-ai fi vrut sa planga cand a vazut ca-ti place cadoul lui? ce aveti in capul ala, oare?!

| MariaMarya85 explică (pentru DNSK):

Tu taci din gura copile

| HDeNiSaR a răspuns (pentru DNSK):

Graunte! rolling on the floor

| MariaMarya85 explică (pentru HDeNiSaR):

Neesiiiiimtiiiiiiiiitaaaaaaaa

| HDeNiSaR a răspuns (pentru MariaMarya85):

Multumesc! inseamna ca te-ai simtit! mi-am atins scopul!

| DNSK a răspuns (pentru MariaMarya85):

Bine ar mai fi.dar nu se mai poate sa mai fiu copil. din pacate

| DNSK a răspuns (pentru HDeNiSaR):

Fata asta nu-i in toate apele. cu toti se cearta. vai de mine! laughing si cum sa vorbesti asa? ce-o fi de ea mai tarziu?

| alexa10ale a răspuns:

Nu cred ca te place datorita unui zambet dar zezi cum se comporta dupa acel zambet.Cateodata noi oameni interpretam gresit multe gesturi

| Verdii a răspuns:

Pai cam asta inseamna ca probabil a fost emotionat sau chiar te place, depinde de cum se cumporta si acum si dupa faza aia cu tine. scumpa:* funda?

| MariaMarya85 explică (pentru Verdii):

Iti dau funda dupa ce imi explici la ce faza cu mine te referi.