| IleanaConsaZeAnA a întrebat:

Intrebarea trecuta http://www.TPU.ro/......t-intrand/
Deci...credeti ca nu l-am sunat pana acum, l-am sunat de multe ori dar si-a schimbat numarul de telefon, in cele 4 luni in care nu l-am mai vazut am batut la el la usa in fiecare zi, dar nimic, apartamentul era gol! :( Am si numarul mamei sale, dar mi-e frica s-o sun! Voi ce ziceti sa o sun sau nu?

Răspuns Câştigător
| NoName27 a răspuns:

Sun-o! Exact asa am patit si eu cu un fost prieten. incepeam sa cred serios ca a murit laughing si mi-am luat inima in dinti si l-am sunat pe un prieten de-a lui si mi-a spus ca si-a schimbat numarul. Mi l-a dat pe cel nou si l-am sunat si am aflat ca n-a patit nimic si ca totul e bine. Deci trebuie s-o suni. mai bine asa ca sa stii ce s-a intamplat decat sa te bantuie tot felul de ganduri ciudate care iti fac rau.

4 răspunsuri:
| TotulPentruUna a răspuns:

Astepti invitatii speciale, sun`o odata waiting

| NoName27 a răspuns:

Multumesc de funda:*
sa-mi spui ce s-a intamplatbig grin

| ubitha_6789 a răspuns:

Daca il iubi pe baiat sun-o

| Iulia_5657 a răspuns:

Da