| madu16 a întrebat:

iubita mea are 15 anisori big grin. Multi mi-au zis ca dupa ce ajunge la liceu o sa ma lase, ca isi gaseste altu' si faze dinalea...as vre sa va intreb daca ar trebui sa imi fac griji din cauza asta? poate ati avut si voi iubita sau iubit de varsta iubitei melebig grin, ma ajutati va rog cu o parere? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Cu mult drag.
Daca stii ca te iubeste, de ce iti mai faci griji? Sunt zadarnice.
Ai incredere in tine, in ea, in relatia voastra, sa decurga cat mai frumos.
Te pup

9 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Daca te iubeste, nu o sa te lase. Chiar daca va fi inconjurata si admirata de atatia baieti.
Cand am mers la liceu, eram intr-o relatie. Aceasi teama o avea si el. Dar eu nu vedeam pe nimeni in jur, decat pe el!
Dar vremurile au facut sa ne despartim, motivele fiind total altele.
Trebuie sa ai incredere in ea si sa afli daca te iubeste!
Succes!

| madu16 explică (pentru NoSmile):

Mersi, de iubit ma iubeste, pentru ca pe noi ne desparte o distanta de 40 de km, si nu ne vedem atat de des, stiu ca ma iubeste pentru ca mi-a demonstrat pana acumbig grin

| NoSmile a răspuns (pentru madu16):

Cu mult drag.
Daca stii ca te iubeste, de ce iti mai faci griji? Sunt zadarnice.
Ai incredere in tine, in ea, in relatia voastra, sa decurga cat mai frumos.
Te pup

| neutrino a răspuns:

Pe tine nu poate sa te lase nicio fata, tu nu poti fi inlocuit de nimeni. Asadar, stai fara griji!

| Raiiiisa a răspuns:

Daca nu esti nesigur si nu esti in stare sa-ti tii iubita langa tine, indiferent ca va merge la liceu sau nu o sa-si caute pe altul care o sa fie mai capabil. Daca tu esti sigur pe tine de ceea ce poti, nu ii baga pe altii in seama.

| july00 a răspuns:

Daca te iubeste, nu o sa te lase...happy

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Daca te iubeste..nu prea cred ca te va lasa..stai linistit! Si daca o sa te lase, inseamna ca nu e de tine! Bafta.

| bibiiiiiiii a răspuns:

Si eu am 15 anisori...dar nu mi-as lasa iubitul pentru altu...nu vad rostul daca ma respectat si m-a iubit nas avea de ce.stai linistit ca nu o sa faca asta daca te iubeste sau macar daca tine la tine nu`ti face grijihappy

| andreeaadeeaaa a răspuns:

Nu cred ca ar avea motive sa te paraseasca nu mai asculta tot ce zic ceilalti. Bafta happy

| justme1995 a răspuns:

Stai frate linistit, asa imi ziceau si mie, si eu eram in limba dupa ea, fata a venit la liceul unde eram eu, fiind mereu atat de aproape, va da'ti seama ca intervine monotonie, si pana la urma m'a prins in baie cu unawhistling, concluzia, ai grija de tine, fata daca e cuminte si e de tine, ramane cu tine chill.