| anonim_4396 a întrebat:

luni cu prietenul meu am decis sa o facem. Problema e ca mult a incercat dar nu intra, pina la urma a intrat dar m-a durut foarte tare si am singerat (eram virgina) am decis sa lasam pe alta data!
Ieri iar am incercat si iar nu intra. pina la urma a intrat si la fel ma durea foarte tare ca nu puteam rezista dar am inceput a ma relaxa si parca treaca si la fel am singerat, apoi nu a mai putut sa o bage oricit a incercat. Intrebarea mea este de ce am singerat a doua oara? Si de ce nu intra?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

laughing) doamne fereste ce intrebare laughing)

| Cristiann25 a răspuns:

Relaxeaza-te si nu va mai opriti.

| TizZu15 a răspuns:

Cant sa chinui saracu si nu intra al dracurolling on the floor

Mda, nu intra pentru ca erai virgina si aveai vaginul foarte stramt.
Nu ti-a cur si a doua oara sange deoarece a curs prima data.
Mult noroc pe data viitoarewinking

| NickName01 a răspuns:

Este semn ca erai pe cale sa faci ceva ce urmai sa regreti!

Onoarea este cea dintâi sursă de respect a unei femei! Iubirea la rândul ei depinde în mod vital tot de respect! Respectul poate exista fără iubire, dar iubirea fără respect, nu există! Nu există nici un entuziasm pentru ea...
- Chiar dacă nu este acceptat din motive subiective, întotdeauna va fi universal valabil, adevărul că demnitatea şi onoarea unei femei depind de modul în care respectă valorile familiei, modul responsabil sau nu în care vede această perioadă proximă din viaţa ei...

Împlinirea iubirii depinde de onoare!
Împlinirea iubirii nu se referă la ceea ce este „epidermic", la ceea ce ţine de senzualitate şi sexualitate. Ci ea se realizează pe plan sufletesc şi depinde de un raport de unidirecţionalitate: un singur bărbat, o singură femeie (oricine ştie cum este privită căsătoria a doua sau a treia)!

Până acum nimeni nu a demonstrat că poate în egală măsură să ducă şi o viaţă decăzută, desfrânată, şi, în acelaşi timp să ajungă şi la împlinirea iubirii şi a familiei sale!
Până acum nimeni nu a demonstrat că poate în egală măsură să desconsidere căsătoria, şi, în acelaşi timp să ajungă şi la împlinirea ca fiinţă umană, la împlinirea iubirii!

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna!big grin.Sangerarile la prima incercare sunt destul de normale, bineinteles nu toata lumea le are.Dar tu poti fi mult mai sensibila fata de alte persoane eu spun ca nu intra si pentru faptul ca poate erai un pic speriata de ce avea sa urmeze, avand in vedere ca era prima oara, poate erai putin incordatahappy...Dar parerea mea este ca nu ar trebui sa iti incepi de acum viata sexualahappy... Sper ca te-am ajutabig grin

| fuzzer a răspuns (pentru AmaliaAmi):

Dupa ce fata o facut ce-o facut. Domnisoara "amaliaAmi", este gata, s-a rezolvat. Game over!

| Actaar a răspuns:

Nu intra ca nu vrea.

| Anonimmmul a răspuns:

laughing))))))))

| Gabitssaaa a răspuns:

De obicei. Cand iti incepi prima data viata sexuala, mai ales ca tu fiind fata, trebuie sa duci totul pana la capat. E ceva foarte normal sa te doara si sa iti curga sange. Dar nu trebuia sa va opriti. Sigur e din cauza asta. Asa mi s-a intamplat si mie. Dar stai calma ca s-ar putea sa nu mai curga deloc deloc. Folositi mult lubrifiant. Daca nu, contacteaza un ginecolog