| Denisaasterix a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi? imi place de un baiat din scoala si vorbesc cu el suntem apropiati dar sunt putin timida. Niste sfaturi pentru a reusii sa fiu mai indrazneata? Ce as putea sa-i spun astfel in cat sa ma considere interesanta?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sfatuieste-l pe el sa nu mai fie timid.

| YmcmbLover a răspuns:

Trebuie sa ai mereu asta in minte : "Daca nu-i spun asta acum poate n-o sa mai am ocazia alta data " Gandeste-te ACUM ORI NICIODATA, sau poate preferi sa tii in tine totbatting eyelashes