| Anonimaqwerty a întrebat:

Bună! Ma confrunt cu o problema, iubitul meu în timpul actului sexual (oral, eu lui)mi-a cerut sa se uite la un film porno.
Este normal?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu „lucrezi" bine.

| Simpatic a răspuns:

Asa ceva nu am mai auzit la partea cu oralul, am auzit si facut chestia cu a ne uita la filme pentru adulti inainte de 'partida'
nu si in timpul oralului
tipul nu este tocmai 'normal'
dar cine suntem noi sa judecam fetishurile cuiva happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nromal, insemnand ca-i incapabil sa se excite cand este cu o femeie in pat, cred ca-i total incapabil sa intertina vreo partida sexuala, de aceea ti-a cert sa-i faci oral. Practic, ala este sex patetic!

| mihai69 a răspuns:

Pentru el, da.

| dullcat a răspuns:

Buna.Adica tu sa ii faci oral si el sa isi imagineze ca aia de pe ecran ii face un oral? Tie ti se pare normal? Mie nu, deloc. Poate e necesara o discutie serioasa, deoarece filmele xxx pot condimenta intimitatea intr-un cuplu sau o pot ucide de-a binelea.In realitate intalnesti mai des cazul al doilea, asadar mare grija, trebuie sa existe o limita.A nu se intelege ca trebuie sa i le interzici.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce face iubitul tău.

| mastadont a răspuns:

Nu e normal. Practic se folosește de tine. Te pune să-i faci un oral și își imaginează că e cu alea din film de fapt. Ce trebuie să înțelegi tu din gestul ăsta e că nu te iubește și dorește doar chestii sexuale de la tine.

| Robert2526 a răspuns:

Trebuie doar sa comunici cu el si sa intelegi ce probleme are, normal sigur nu ehappy

| Madaxo97 a răspuns:

Nu este normal deloc. Probabil este dependent de filme xxx si nu se poate termina altfel, de asta ti a cerut sa vizioneze așa ceva

| Cavaler001 a răspuns:

Poate vrea sa termine mai repede sa nu lucrezi tu prea multwinking
Vorbește cu el mai bine.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Aș vedea ca fiind normal sau nu prea.
Dacă hotărâți să vă uitați de la început la un film porno și apoi începeți și voi, e ok.
Poate ca el, subtil, încearcă să te facă să prestezi mai bine.
Dar nu are curajul să ți-o spună.
Vorbește cu el.

| AlexCriss2000 a răspuns:

In opinia mea, nu cred că este normal. Dar în final, ține doar de voi și de decizia voastră.

| filin a răspuns:

E la fel de normal că sexul oral însuși, dar n-a fiecare cu cel doare.

| Anonimaqwerty explică:

As vrea sa știu dacă cineva s-a mai confruntat cu asta și dacă este normal?