| Loredanaloreeu a întrebat:

Bună scuzaţi că vă deranjes din nou dar am si eu o intrebaree, luni probabil o sa merg la prietenul meu acasa si mie foarte foarte rusine de bunica lui pentru ca pe mine nu ma lasa parinti nu stie ca am o relatie cu el pentru ca el are 22 de ani si eu 15... dar suntem de 1 an impreuna si nu ne-am vazut de multe ori pentru ca eu am fost tot plecata si din cauza parintilor ca numa lasa si o sa incep scoala si o sa merg la el luni si mama lui este plecata in alta tara, nu am treaba dar cu bunica lui o salut ce trebuie cum sa ma comport puppy dog eyes, eu chiar nu vreau sa ne despartim si imi doresc foarte mult ca relatia asta sa tina ne-am despartit de 2 ori din cauza la o fata dar mi-am dat seama ca ia m-a mintit si ca el mi-a spus adevarul si daca o sa ma prinda mama ca ne intalnim sau afla ca suntem impreuna nu mai ma lasa nici la calculator si telefonul mil ia si nu vreau asta si pe el il iubesc enorm as face proce pentru ell.

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

N-ai tu teama de prezenta bunicii, baiatul este istet si sigur a gasit o cale sa-i faca vant bunicii altfel nu te chema la elwinking

| Loredanaloreeu explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ba da ca este de acord sa ii cunosc parinti si nu vrea doar sex, pentru ca am ma inteleg bine cu verisoara lui si am fost la ea acasa si ea trebuia sa plece cu prietenul pana in parc si a spus sa ramanem noi 2 daca vrem sta singura ea si am ramas cam 2 ore deci daca era se intampla atunci dar i-am spus ca eu nu sunt pregatita, si nici parinti nu situ de relatie poate ca o sa inteleaga pana la urma si sa mai fim ceva timp imrepuna si a spus ca ma intelege si ma astepata cat doresc eu

| neutrino a răspuns:

Incearca sa mergi la scoala ( vezi ca incepe scoala saptamana viitoare), si acolo vei invata sa scrii: in acest fel vei putea sa te faci inteleasa.

| Vi003 a răspuns:

In capul tau e o harababura totala si pe deasupra, esti obraznica!

| BlakeLively a răspuns:

Nu ne deranjezi, este un site si trebuie sa ne ajutam, dar eu zic sa stergi intrebarea, si sa o pui iar, cu semne de punctuatie, ca nu prea se intelege.

| C26 a răspuns:

Pai cum sa te porti? Lasa rusinea de`oparte happy
Dar gandeste`te ca bunica lui o sa te intrebe poate daca parintii tai stie despre relatia ta cu el, si daca bunica lui o sa le spuna parintilor tai? Ca se gandeste si ea ca esti mai mica ca el, si sa nu se intample cine stie ce cu voi, si sa intre iubitul tau in belele happy
Eu te-as sfatuii sa nu te duci, daca chiar vrei sa nu afle parintii tai, incerca sa nu te afisezi prea mult cu el in fata oamenilor mai mari.Ca nu ai de unde sa stii cum se duce vorba, si apoi. happy

| FaithGaga a răspuns:

Sincer!
Invata sa scrii cu litere mari, semne de punctuatie si restul, ca sa stii ca nu se intelege mare lucru din textul tauwinking Eu inteleg ca nu esti la scoala, ci pe net, dar incearca macar sa te faci inteleasa prin ce scrii big grin

| JasminNoir a răspuns:

Vezi sa nu care cumva sa-ti uiti gramatica perfecta acasa cand mergi la el.

| Loredanaloreeu explică:

Baii sunteti cam tarii in gura voi scrieti bine tot timpul? si in plus am scris asta de pe telefon, mai gresesc cand scriu nimeni nu cred ca scrie perfect asa ca gura.