| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si sunt indragostita de profu` de Istorie.Nu stiu cum s-a intamplat dar eu am 16 ani iar el vreo 30. Nu sunt sigura daca si el ma place dar se cam uita la mine....de ex aveam sportul si nu l-am facut si m-am dus la ora lui si am stat acolo si a mai venit un baiat care ma place si nu stiu cum a venit discutia si eu am spus ca nu imi plac pustanii si ca imi plac baiatii peste 25 de ani si profu atunci m-a intrebat de ce si eu i-am raspuns ca ei stiu cum sa se comporte cu o fata si el mi-a sp ca si el are peste 25 de ani si ca nu stie cum sa se comporte cu o fata si eu i-am zis : Lasa-ti ca va invat eu si multe chesti. Odata ma aranjam si imi zice : nu te mai aranja ca esti frumoasa oricum si problema este ca din dorinta de a atrage atentia la orele lui vorbesc urat cu el dar fara sa vreau pe moment nu realizez dar dupa imi dau seama.El banuieste ca imi place de el pentru ca i-a spus un baiat si cand a aflat a inceput sa zambeasca

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Vrei sa devii o jucarie pentru profesorul tau? Eu zic ca, mai bine stai cuminte in banca ta!winking Bafta!

| mona a răspuns:

Nu cred ca ar fi indicat sa iti zboare mintea la profesor si el nu cred ca si-ar pune mintea cu tine

| FucktheSystem a răspuns:

Dacă ești îndrăgostită de el, pentru binele lui, stai departe, că-l bagi și la pușcărie, puștoaico.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Prostuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Snasele sunt 6 la suta

| Bogdan_9316 a răspuns:

Hai ma frate ce dracu a luat-o lumea cu susu in jos. Profesorul de Istorie care are 30 ani sau cum ai zi-s... de nu mai mult tiar putea fi tata... Bine ca nu-ti place de unu de 40 ani, doamne iarta-ma.

Revino-ti in fire!

| Madut a răspuns:

Tu crezi ca doar tie iti zambeste? Doamnee. Mai bine gaseste`ti un baiat de varsta ta sau mai mare ca pun pariu ca sunt destui baietii frumosi in liceu fata de profuwinking si in al doilea rand ii faci sh lui probleme.

| Octavian26 a răspuns:

Calmeaza-te! Mergi la dus sub o apa calie(nu rece ca racesti) trage un plans bun si incearca sa nu ii strici nici familia (presupun ca are) si nici cariera, e la mintea cocosului, cui nu i-ar place la 30 de ani sa abe o pustoaica de 16 dar fa bine si cu mintea ta inocenta lasa-l in pace! Sper ca nu te-am jignit dar e spre binele "vostru" daca iti place de el nu cred ca o sa-i duci pachet, pentru corupere, nu?

| anthonyyyy a răspuns:

Uarba

| Scumpilicii a răspuns:

Scumpa, il poti baga in mari probleme! La inchisoare, chiar. si nu cred ca vrei asta. Mai bine gaseste-ti unu ` la varsta ta, sau cu un an, doi mai mare. Sau daca vrei sa fi cu profesorul de istorie, asteapta 2 ani, sa fi majora! Te-am pupat, sper sa te gandesti si sa iei o decizie buna.