| яαℓυυca a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta : http://www.TPU.ro/......lonii-si/. Mersii mult de sfaturile ce mi le'ati dat. In aceasta seara fratemiu' mi-a dat un vibrator, catuse si un tricou foarteee decoltat in fata. Pe spatele tricoului scrie 'Te vreau soramea'. :((((((( Punct nu mai il suport. :(( Ce va urma?!:(((((
Funda pentru cel mai utiil raspuns.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nici sa scrii romane n-ai talent, scumpo...

| Anet a răspuns:

Cand ti-am citit cealalta intrebare aveam anumite indoieli si chiar am crezut ca vorbesti serios pentru o fractiune de secunda insa acum m-am convins ca faci caterinca.Foloseste catusele alea ca sa il legi de pat si indrodu-i vibratorul in anus, sa vezi ce o sa te mai vrea dupa aiawinking

| florg78 a răspuns:

Daca ceia ce tu ai spus e adevarat ci nu doar o ipoteza(nu imi dau seama ce varsta ai tu), apeleaza la un psiholog, el ie in masura sa te indrume si sa te ajute psihic cat si din pct de vedere legal sa treci peste acest eveniment neplacut

| Venator a răspuns:

Sa iti raspund eu. Du-te draq si spanzurate ca m-am saturat de copii de 13 ani retarzi ca tine

| iLexii a răspuns:

Te rog da-mi id-ul lau. pe private. sa mai vorbim.

| nury a răspuns:

Pai si de ce nu arati parintilor tricoul, catusele si ce mai este acolo? poate asa o sa te creada. pfff, era cat pe ce sa te cred cand ai pus prima intrebare

| Flinston a răspuns:

Daca ai bunici care stau la tara sau intr-un oras mai departat, eu te-as sfatui sa te muti acolo...

| Flinston a răspuns:

Si sa stai fara el ca poate... iintr'o zi il vei uita

| Flinston a răspuns:

40% cred ca s-a intamplat asa ceva pentru ca un frate, tine la sora lui, nu siar bate joc in halu asta de eawinking\
]

| WeedMan a răspuns:

Daca e adevarat desi nu cred e trist dar daca e gluma sper sa ai parte de ce zici pe aiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol sper ca i adevarat ce spui arata-le parintilor ce poti face? dai o palma la fratitu nu stiu ce naiba parinti tai cum sa nu te creada ti-am spus da-mi ceva mesaj si te ajut ok?happy si imi mai spui acolo carei treaba