| яαℓυυca a întrebat:

ѕαℓυтαяє тρυ!;-x Am o maaaare problema. Fratele meu [ 17 ani ] a intrat in camera la mine in timp ce dormeam si-a dat jos pantalonii si boxeri si s`a apropiat de mine. :-ss M`am trezit imediat, am strigat, dar nu era nimeni acasa. doar Eu si EL. crying((( A inceput sa ma dezbrace. m`a batut. Cand am incercat sa fug, m`a prins m`a aruncat in pat si si-a bagat... in mine. crying((((((((( Plang intr`una de azi dimineata crying(( i-am zis mamei si tatalui meu. dar nu ma creeeeed! broken heart((( In plus fratele meu de cand a aflat ca le-am spus alor mei ma inchide cu el in baie si ma tot pune sa ii ling... broken heart(( Nu maiii suport va rog ajutati`ma!
Funda crying(

28 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata mea, esti...nebatuta.

| Dominicc a răspuns:

Sincer. la cate aberatii se strang pe siteul asta. cate intrebari puse doar de forma, de misto sau la vrajeala...

Reveniind... nici nu imi pot da seama daca intrebarea asta e 10% adevarata.

| R_8074 a răspuns:

Data viitoare cand incearca inregistreaza.l

Răspuns utilizator avertizat
| andru8700 a răspuns:

WOOW,se poate face asa ceva.Cat de imbecil poti sa fi, daca tu ai ramas insarcinata.Parintii niciodata nu cred lucruri de-aste.Si eu ma cert mereu cu fratele meu, si tot pe el il crede mama, dar asta in fine nu cont.Am o idee.Aranjeaza cumva ca parintii tai sa il prinda in flagrant.Vb odata cu el ca te-au sunat parintii ca vin mult mai tarziu decat de obicei de la servici, pune-te in pat si frefa-te ca dormi atunci cand trebuie sa vina parintii tai si scapi.Altfel nu vad cum.

| dulcykaLy a răspuns:

Incearca sa mai vb cu ai tai si sa le explici

| BeBebuu a răspuns:

Cum adica nu te crede?straight face
E oribil ce face fratele tau! Daca se poate numi frate...frustrated
Spunele parintilor tai si incearca sa ii convingii. daca nu incearca la bunici.cineva trebuie sa te creada. Daca nu, du-te la politie.
sau mai poti sa il inregistrezii in timp ce iti zice ceva de genu.ca sa ai dovadabatting eyelashes
Sau daca te.a batut rau si ti.a lasat semne le potii arat parintilor poate asa o sa te creada.sad
Imi pare rau.Succes si ai grijasad

| iLexii a răspuns:

I`a incearca` u sa le spoi parintilor ca treaba e serioasa. sa te duca la ginecolog. si ceilalti au dreptate. inregistreaza... Saraca de tine. sadcrying(

| Simmsii a răspuns:

Doamne sad acela nu poate fi numit frate. suna la politie. vorbeste cu cineva de incredere caruia ii poti explica si care te ajuta sad. ce parinti sunt daca nu te cred mai ales daca spui asa cevasad. dormi la o prietena buna si spune-le ca nu te intorci pana nu inceteaza si fac cumva sa nu te mai... ala. mno sad arata-le ca suferi din cauza astasad... ei bine bafta si succes mare sad

| Flinston a răspuns:

Cati ani ai?

| Flinston a răspuns:

Mi se face mila cand citesc cuvintele talesad as incerca sa fac ceva pentru tine dar nu potsad nici nu te cunosc

| Bombonica1 a răspuns:

Buna.E foarte frustrant ceea ce ti s-a intamplat.Acum depinde.daca erai virgina le poti dovedi parintilor tai printr-un control ginecologic. Daca dezvirginarea s-a produs fortat cum se subintelege din cele scrise de tine se vor observa traume la nivelul vaginului si/sau al himenului.
Daca nu erai virgina situatia este mult mai grea. Daca spui ca te-a batut probabil ai ramas cu semne/vanatai/julituri, ceea ce demonstreaza actul propriu-zisbig grin.
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor,
Bombonica.

| Andreea_2764 a răspuns:

Doamne tu Raluca, suna la politie sau la ceva daca parintii tai nu se implica, saraca de tine...in ce situatie esti pusa, ai grija de tine si nu stiu daca nu poti merge la politie pleaca peuntru cateva zile undeva...la o prietena sau ceva, sh vb ca parintiii tai sh suna la politie

| sexyGirl_1453 a răspuns:

Waw nasoala treaba ta
ce parinti ai tu care sa nu te creada
lol spune-le intamplarile astea a tale unei persoane mai apropiate cum ar fi unei matusi
vai deci sincer imi pare rau pT. tine :*:X
nu stiu ce sa zic in privinta asta discuta cu parintii tai pentru ca trebuie sa te inteleaga si sa te creada
exista totusi o posibilitate ca tu sa nu mai patesti asa ceva
te pup si ai mare grija de tine :*

| ozana_6012 a răspuns:

Call 911

| Sυммєя a răspuns:

Doamne, cata creativitate. rolling on the floor Cred ca esti un cocalar/pitipoanca ce se tavaleste acum pe jos de ras. :] Daca chiar e adevarat, du-te si tu la politie, nu ne spui noua care nici nu te cunoastem puppy dog eyes
Wtf/Succes/Bafta/Nu te cred! :]]

| BoOboO_8282 a răspuns:

DOamne voi credeti asa ceva?laughing)) Si in plus dc ne zici nOua?! Ce crezi cu nOi putem sa te ajutam cumva? dOamneee :-s Si daca e adevarat suna dracu si tu la pOlitie. Da eu nu crd asa cvea laughing) rolling on the floor) Dmn. laughing

| LoveAgain a răspuns:

Offf complicat in acest caz daca parintii nu te cred chiar daca e fratele tau poate este cel mai bine daca te duci la politie stiu ca e dureros dar daca faci asta ii arati cat tii la el si ca-i vrei binele fa ce crezi ca e mai binewinking Bafta multa! ai nevoie >big grin

| DeathLord93 a răspuns:

Lasami id tau pe privat ai incredere te invat eu cum sa scapi de el fara scandal fara bataie fara parinti fara fuga de acasawinking

| bloo_8714 a răspuns:

laughingrolling on the floor) tu ai postat aici pentru ca te-ai saturat sa "freci menta"? happy ori e adevarat ori esti o... disperata dupa... rolling on the floor

| AnaMaria_6651 a răspuns:

O, Doamne! Saraca de tine! Cum sa faca fratele tau asa ceva? Uite, vorbeste cu parintii, incearca sa-i convingi! Sau cu bunicii. Chiar cu prietenii si eventual, cu politia. Dar perintii tai nu fac bine ca nu te cred! sper ca te-am ajuta.
P.S. Nu eu linge! Daca nu te poti impotrivii, plaeaca la o prietena si inregistreaza tot ce spune el! Sau pune o camera ascunsa! sper ca te-am ajutat.

| AnDrEy_7649 a răspuns:

Daca intamplarea e adevarata, incearca sa il atragi intr-o-o capcana.Ori ascunzi o camera video pe undeva sub haine si faci...in fata camerei(bine camuflata).Sau le spui parintilor tai sa stea la usa si cand el incerca sa te... tipi sau nu stiu, ei aud si intra peste voi si asa la prins.Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce fratee.cati ani are?
in prima parte a povestei credeam ca e o intamplare.fratele tau chiar e obsedat doamne spunelor alor tau si incearca sa-i convingi ca daca nu o sa ai probleme mari chiar daca nu te cred batei la cap daca-ti sunt parinti trebuie sa te creada spune-le ca dc ai minti asa ceva pe bune cati ani are fretetu? dac anul trimite-mi mesaj dupa ce-ai mai incercat sa vb cu ai tai si spune-mi ceva prin mesaje poate te voi putea ajuta:*
dar serios nu era o gluma nu?
e ceva grav ce a facut fratele taustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma pis pe voi de trolli retardati si fara viata sociala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dar voi chiar credeti povestea asta? rolling on the floor Doamneee ce oameni prosti

| mihaiii9 a răspuns:

Cred ca e o intrebare prosteasca asta si zi ca nu e adevarat?

| LoveNpeacE a răspuns:

Aha.
Si tu esti acum pe toaleta, cu laptopul in brate si cu.aia. la tine in gura?

| TheTroy18 a răspuns:

LoL filmeazal...