| Primo a întrebat:

Astazi va voi povesi o intamplare din viata mea... Deci voi incepe cu inceputul. Prin octombrie am cunoscut o fata... am tijnut mult la ea si am inceput o relatie frumoasa, dar dupa o perioada de o luna a adaugat-o un prieten f bun cu mine in lista fara sa stie ea ca el ma cunoaste si am vrut sa vad daca ar putea sa ma insele si a invitato la un suc. A aceptat spunandu-i ca nu prea tine la actualul prieten.In momentul in care s-a dus la intalnire eu stiam locul si ora si am trecut prin zona cu niste prieteni fara ca ea sa banuiasca ceva laughing. Vazanduma acolo la inceput a incercat sa se ascunda dar pana la urma a venit la mine tongue in fine nu am spus nimic pe loc am vrut sa vad daca ma poate minti ca ma iubeste si dupa asta, am ajuns acasa si am i-am trimis un sms ca nu mai vrea usa fiu cu ea (spunandu-i motivul). Apoi a inceput sa ma roage sa ii mai dau o sansa pentru ca nu poate trai fara mine etc etc, Voi ce ziceti sa ii mai dau o sansa?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ati bulit orice sansa, daca mergeti in continuare impreuna, ce crezi ca se va intampla? O sa fie o tensiune intre voi si o sa ajungeti sa va certati tot mai des. Lipsa de incredere, suspiciunea, gelozia, o sa-si spuna toate cuvantul. Prevad ca o sa va despartiti iar pe la sfarsitul lui ianuarie, apoi prin april, iunie, candva inainte sa impliniti un an de cand v-ati cunoscut o sa va despartiti definitiv si poate o sa va si urati.
Inca un lucru: nu pune vina toata pe ea, sunteti vinovati in egala masura.

| Primo explică (pentru Zenithf):

Nu... eu nu cred ca am vinasad am facut totul pentru ea...desi toata lumea imi spunea ca nu ma merita sad (nu ma laud )

| neutrino a răspuns:

De ce nu? Fata asa iubeste, nu stie in alt fel.

| Oana92 a răspuns:

Nu merita, daca a mers o data la intalnire cu altul, va merge de cate ori va avea ocazia. e plina lumea de fete

| Mozurov a răspuns:

Nu,sub nici o forma.Ce te face sa crezi ca merita sau ca nu te-ar insela din nou?

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Nu daca te-a mintit odat o mai poate face inca de 100 de ori scuzanduse la fel

| LuciaStefaniaa a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de oamenii... unu dupa ce fac o greseala nu o mai repeta si altii nu sunt constienti de ceea ce au facut. tu ce simti cand vorbesti cu ea? Mai ti la ea? Cand sunteti amandoi intr-un loc si vorbiti crezi ca e sincera? daca da atunci poate ar trebui sa-i mai dai o sansa. Depinde numai de tine.