| Andrei12058 a întrebat:

Buna TPU.ce sa faci cu iubita de revelion?

Răspuns Câştigător
| scama100 a răspuns:

Dupa mine e sa ii zici cat de mult ai iubito in anul in care a trecut si sa ii zici ca in anul urmator o s-o iubesti si mai mult. Fac pariu ca asta o s-o faca foarte fericita mai ales daca ii cumpri si un cadou!

11 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Sa beti mult si dupa sa faceti dragoste laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrAlex):

Dar fara bautura nu se poate face dragoste?batting eyelashes

| MrAlex a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru tine se poate tongue laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrAlex):

batting eyelashes tongue laughing

| Fulbaster a răspuns:

Poti sa petreci o noapte romantica cu ea!

| Andrei12058 explică (pentru Fulbaster):

Cosmine detalii

| Fulbaster a răspuns (pentru Andrei12058):

Ok,vrei detalii, ce zici daca la mizul noptii o duci afara pe balcon sa stati la focul de artificii si sa o saruti iar apoi te "culci" cu ea.
Genial, nu?

| Andrei12058 explică (pentru Fulbaster):

Genius

| Ionescu_Catalin_1992 a răspuns:

Iei o esarfa neagra, o legi la ochi cu ea, o sticla de vin rosu, frisca, o duci intr-o camera si de aici fii si tu creativ.

| anaMmaria a răspuns:

Sex big grin

| Gynel a răspuns:

Bagi botu la savarina...smotocesti veverita, ciufulesti maimuta etc