| kittiecat a întrebat:

Buna TPU.cred ca an o problema destul de serioasa, desi nu pare asa. Mie imi place de un baiat de care m-am apropiat mai mult cand am fost la teatru cu scoala si ne intelegem foarte bine...Cred ca si lui ii place de mine dar nu o arata,,, mi-am dat seama de asta pentru, faptul ca ma saluta de fiecare data cand ne vedem si parca se uita ciudat la mine, insa nu stiu daca ma vede mai mult decat o amica, prietena.desi eu il plac tind sa cred ca nici eu nu as vrea mai mult decat o prietenie stransa... dar totusi il plac mai mult decat pe un simplu coleg/prieten,,, cum pot sa'mi dau seama daca el ma place intr-adevar sau daca vrea sa fim impreuna? saptamana viitoare iar mergem cu scl la teatru si e mai mult decat probabil sa ne intalnim. ce as putea sa facka sa ne apropiem mai mult? multumes anticipat:*funda celui mai fo; ositor raspunsbig grin

1 răspuns:
| HornyAngel a răspuns:

Cand Vezi un caine care latra, nu.l intrebi ce faci cutu?straight face =]] asa ca nu, ti fa sperante. s-ar putea sa fii doar alta catea =]]