| Iuliabarbu a întrebat:

Buna TPU!
Daca eram înainte de menstruație cu 3 zile, iar iubitul meu și a atins penisul, iar după și a băgat mâna in vaginul meu, se poate forma o sarcina?
Pe deget nu se vedea nimic, deci daca ar fi fost lichid era uscat... Iar sperma ar fi fost la fel, uscata. Este posibil sa ramai însărcinată așa?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ooo, si-a bagat mana?
Dar ce ai acolo, parcarea de la Lidl?
Sunt destule informatii despre asa ceva, cum drk puteti gandi ca niste copii imaturi?
Nu sunt sanse de a ramane insarcinata.
Of, maturizati-va, măi copii, că sunteti jalnici.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita mica, nu va mai jucati cu organele sexuale cand habar nu aveti cum se poate raamne gravdia o femeie!
Vezi sa nu ti se umfle pasarica de la infectie, daca alasi baiatul ala sa-ti bage mainile murdare in ea.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu sunt șanse sa rămâi însărcinată

| AleAle12 a răspuns:

Nu, în asemenea situații nu poți rămâne gravidă!

| Iuliabarbu explică (pentru AleAle12):

Am mai citit aici pe TPU...că dacă își bagă degetele după ce s-a atins pe el poți rămâne însărcinată și mi-a fost frica

| VoidEternal a răspuns (pentru Iuliabarbu):

Știi vorba aia cu "un prost arunca o piatra în baltă și 10 cuminți nu pot sa o scoată"?

| darrio2007 a răspuns (pentru Iuliabarbu):

Nu toti pe aici sunt deștepți.
Multi „copii" de pe aici cred ca daca stiu căte ceva in ale sexului, deja pot da si sfaturi.