| noname230 a întrebat:

fetelor voi tineti cont la un baiat sa fie frumos, sau frumusetea nu conteaza? happy

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai tin cont si de frumusete dar si de frumusetea interioara...deci de exemplu poate fi super frumos pe dinafara si pe dinauntru sa fie un smecher cu fite si impresii care doar isi bate joc de fete, sau poate sa fie la fel de frumos si pe dinafara si pe dinauntru deci sa aiba suflet mare si stie sa iubesca.

12 răspunsuri:
| Schutzsttaffel a răspuns:

Daca vreuna iti spune ca asta nu conteaza.n-o crede..pentru ca nimeni nu se indragosteste de sufletul si caracterul tau la prima vedere..si in ziua de azi, fetele ca de altfel si baietii sunt foarte superficiale/i.
Deci conteaza in proportii diferite de la fata la fata

| LolaLollita a răspuns:

Frumusetea ma poate atrage cateva minute/ore/zile. Apoi ar fi bine sa aiba si ceva in cap.

| Zenit313 a răspuns:

Cate un pic din fiecare.

| TrandafirulNegru a răspuns (pentru Zenit313):

Sa fie dragutel, dar pentru mine conteaza mai mult cum ma inteleg cu respectivul. happy

| TrandafirulNegru a răspuns (pentru Zenit313):

Sa fie dragutel, dar pentru mine conteaza mai mult cum ma inteleg cu respectivul. happy Funda?:O3

| Zuzazozo a răspuns:

Da.Tin cont la un baiat sa fie frumos dar sa aiba si minte.

| Keith a răspuns:

As fi ipocrita daca as mintii, toate persoanele cand intalnesc pentru prima data o persoana care le place, se uita la aspectul fizic, dupa care odata ce se prind sentimente, deja defectele nu mai conteaza atunci cand esti orb de iubire.

| Against a răspuns:

Cred prima oara se uita la frumusete...dar, eu una, prefer sa am langa mine pe cineva cu care sa ma inteleg si care sa ma respecte, decat un print porc.

| 1261996 a răspuns:

Cel putin simpatic...ideal e sa fie pe gustul meu.dar sa nu fie un nesimtit.

| MartinelFrumuselul a răspuns:

Bine inteles ca si infatisarea conteaza dar dupa parerea mea caracterul conteaza cel mai mult pentru ca degeaba stai cu cea mai frumoasa persoana daca nu va potriviti la caracter...

| Pufuletemic a răspuns:

Nu neaparat, adica daca e destept, manierat. Da poate dragut nu frumos! happy

| pinkcat a răspuns:

Si frumusetea exterioara contraza dat nu asa de mult ca si frumusetea interioara