| Tutunaru_Ioana_1994 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu prea stiu ce sa fac,adica ma intreb mereu daca el ma place si chestii de astea,vorbesc cu el pe Messenger mai mereu dar de cand a inceput scoala nu am mai vorbit,suntem in acelasi cartier sta langa blocul meu dar suntem in scoli diferite,mereu cand vreau sa ies cu el afara zice ca nu are chef,sau ca nu vrea,trebuie neaparat sa fie si un baiat sau mai multi cu noi altfel nu iese afara doar cu fete, este cu un an mai mare decat mine, plz ajutati-ma chiar nu stiu ce sa mai fac.Si am uitat sa mentionez ceva sunt cam timida de fel
Vreau raspunsuri lungi nu scurte, mersi

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Si el este la fel de timid ca si tine sau nu te place decat ca si prietena.Dar din moment ce tot refuza, probabil nu te place.Mergi mai departe si bucura`te de viata.

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu trebuie multa vorba la acest raspuns, e clar dintr-un motiv sau altul tipul numai e interesat de tine.

| sweetangels a răspuns:

Nu te place. nu mai visa

| BogdanBz a răspuns:

Daca ar fi fost interesat sa te cunoasca sau sa fie ceva intre voi, atunci te-ar fi cautat el, sau ar fi facut orice ca sa te vada. un baiat cand e indragostit, cauta orice fel de motiv ca sa vada fata respectiva. cel mai bine e sa iti cauti alt baiat

| Yon1470 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el si ca ti-ar face placere sa va plimbati doar voi. Daca nu vrea si nu-i interesat de propunere nu mai insista!