| Ex7R3aM47 a întrebat:

La 11 ani daca ai o prietena ce puteti face? Tinut de mana? Saruturi(obraz sau gura)? Intalniri? Mai adaugati si voi.
Fara raspunsuri jignitoare!
Funda :X!

14 răspunsuri:
| Saiko2502 a răspuns:

La 11 ani :O hmm... sa ma gandesc thinking plimbari prin parc, pipait, sex in grup...chestii normale pentru cei de 11 ani laughing glumeam waiting TEMBELULE TINETE DE SCOALA SI LASA NAIBII IUBITELE! la 11 ani eu nici macar nu stiam ce-i ala un iubit

| Ex7R3aM47 explică (pentru Saiko2502):

Si ma intreb...de ce ai raspuns la intrebare? Nu am nevoie de parerea prostilor!

| Saiko2502 a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

La 11 ani tu te tii de iubite in loc sa te tii de carte. Pune mana si invata ca ai timp si pentru iubite

| Ex7R3aM47 explică (pentru Saiko2502):

Sa stii ca n-am nimic cu tine da la scoala am numa note bune.

| Saiko2502 a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Insa nu te gandesti ca esti prea mic pentru iubite? Du-te de te joaca cu masinutele si lasa iubitele. Cum am mai spus: Ai timp si pentru iubite

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Temele la scriere si citire.

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Pun pariu ca unia dintre voi Ia 11 ani Simpatizati o fata/un baiat Lasati baiatul IN PACE tongue Uitativa la voi apoi la altii tongue Si chiorilor : "Fara raspunsuri jignitoare!"

| VictorL a răspuns:

Baitete ai cand ai de abia 11 ani mai rabda vreo patru ani pina atunci joacate cu ea fa-o sa se simta bine pune-i o inghetata un suc sau mai stiu eu. la lectie nu te gandi la ea ca te atrage dinj lectie pana la 15 16 ani mai asteapta bafta!

| Sânzăăă a răspuns:

Umm, pentru vârsta ta nu-i indicat nimic. poate un sărut pe obraz din amabilitate happy. Dar întâlniri, nu.

| Bbyblue16 a răspuns:

La 11 ani nu iti poti face o iubita dupa parerea mea, esti prea micut big grin insa poti iesi cu fata pe care o simpatizezi sa va plimbati, sau iesiti in grup chesti deaste. iar seara cand va desp ii dai cate un pupic pe obraz big grin

| blbalblalba a răspuns:

Nustiu bai, la 11 ani, e prea devreme, totusi e acceptabil sarutul pe obraz, dar doar atat! Lasa iubitele, apucate de scoala. Succeswinking

| ransome a răspuns:

Stii ce poti face la 11 ani? Sa mai astepti sa cresti si tu si ea...e cel mai bine pentru amandoi!

| iulia2 a răspuns:

Iubyta? la 11 ani? poti doar sa o saruti pe obraz. sa va limbati prin parc la scola sa vorbiti k intre prieteni..la 11 ani e km devreme!