| deeadedea2 a întrebat:

Buna TPU off cum sa incep? e un baiat la mine in clasa care nu stiu daca ma place off...sad suntem prieteni buni si acum in clasa a8a am inceput sa ne intelegem foarte bine si cayeodata ma imbratiseaza si ma apuca de mijloc intr'un fel nu stiu ciudat da paraca imi place laughing(vorba vine) sista mereu in pauze cu mine si radem glumim dar faza e ca el se poarta frumos cu toata lumea si cu celelalte fete dar doar pe mine cum am zis ma imbratiseaza si e dulce deci dupa voi....ma place?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Baiatul, nu numai ca te place, chiar te iubeste dar pentru ca tu nu-i raspunzi iubirii lui, mai incearca si el, si la alte fete.

| deeadedea2 explică (pentru neutrino):

Va multumesc pentru sfaturi vineri m'a intrebat daca vreau sa fim impreuna va multumesc :* love struck

4 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Spune-i ce simti.
Asta e cea mai buna cale, crede-mahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate nu ştiu, de nu-l întrebi, mă placi cumva?
Te pup!

| MeryBha a răspuns:

Cred ca da