| anonim_4396 a întrebat:

Pe data de 9 iulie m-am jucat putin cu iubita mea, care este virgină. Deci sa o iau pe etape. Am ejaculat, am facut dus, iar dupa o ora mi-a facut sex oral, si eu ei. Apoi ne-am frecat organele genitale neprotejat. Tin sa mentionez că NU i-am atins zona intima cu capul penisului! Ea este insa foarte paranoica şi se tot gandeste ca poate ramane insarcinata de la asta, gen saliva de la oral a imprastiat mai stiu eu ce spermatozoid prins in pliurile pielii pe restul penisului, sau am luat o eu cu degetul când am masturbat-o. Deci prin urmare, poate ramane insarcinata? E extrem de speriata.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta nici picatura chinezeasca nu intrece tortura de a suporta o virgina speriata dupa prima partida de sex

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu v-ati jucat nici vaginal nici la intrarea in vagin, este ok.
Totusi, de ce sa fie speriata, daca faceti sex inseamna ca sunteti maturi sa va luati si responsabilitati, nu?
Altfel, asteptati pana mai cresteti ca sa discerneti ce-i bine si ce-i rau, ce va poate strica viitorul si ce va poate afecta.

| AnaZl01 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă îi vine menstruația în mod normal şi la timp, mai este necesar să facă un test de sarcină aşa pentru liniştea ei?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnaZl01):

Nu, nu este necesar niic un test de sarcina!
Totusi, un sfat sanatos de la mine: daca sunteti minori, nu va mai jucati de-a sexul, ca asa apar sarcinile neplanificate si nedorite!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu, teoretic nu poate sa ramana insarcinata iar daca joaca voastra a avut loc in afara perioadei fertile a ciclului menstrual atunci in mod categoric formarea unei sarcini devine IMPOSIBILA. Nu exista nici un motiv de panica, de stres astfel ca starea paranoica este de neinteles. Multa sanatate!

| armand69 a răspuns:

Cred ca aveti cel putin tripleti, mai fugi de acasa! lol

| vlad234158 a răspuns:

Nu ramane insarcinata pentru ca nu iai ejaculat in vagin

| MunteSSi a răspuns:

Nu!
Eu am facut sex cu mai multe tipe fara protectie. de foarte multe ori! Daca nu ejaculezi in ea nu exista pericol de sarcina. Cel putin la mine de 10 ani de cand dau la bucii nu s-a intamplat la nici una sa ramana,,,

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns (pentru MunteSSi):

Dar nu recomanzi sexul neprotejat, nu-i asa?