| elenaaaaa56262 a întrebat:

Buna TPU., sunt sanse sa raman gravida daca iubitul meu prima data si a pus prezervativul pe dos, a atins doar capul cu lichidul preejaculator, iar apoi l-a asezat inapoi, mentionez ca n am avut contact sexual de 1 saptamana, iar inainte de asta n a avut niciun fel de ejaculare, deci e posibil sa fi rămas spermatozoizi in lichid?

3 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai insarcinata, dar ca idee pentru altadata, orice prezervativ pus gresit, sau care nu a intrat din prima, se arunca si se foloseste altul

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Cel mai probabil, nu.
Dar ca să fii sigură, faci un test de sarcina.

| AlexCriss2000 a răspuns:

Nu sunt șanse.