| Warnin a întrebat:

Bună ziua la toți, mă numesc Cristian am 16, am o mare problemă și nu știu dacă este normal sau nu acum câteva zile am făcut-o cu iubita mea pentru prima dată m-am pus cu ea în pat avem p… sculata tot ok când am încercat să-mi pun prezervativ ul mi-a murit direct nu mai puteam să mă controlez, când mă Masturbez este tot normal mă pot controla când vreau eu dar când ajung în pat mi-e se culcă direct nu știu cu ce am greșit aici vă rog să mă ajutați cu un sfat vă mulțumesc la toți ????

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi de acum inainte cu prezervativul pe el, ca sa inveti sa-l folosesti si sa nu mai intri in panica, ca nu te musca si nici nu doare, dar este obligatoriu sa-l folosesti, ca sa nu lasi femeia gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ai făcut sex fără prezervativ și ea era în perioada fertila este posibil sa fi ramas gravida.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Cristian,
Hristos a inviat.

Problema ta nu este o problema, sau daca vrei sa te consoleze gandul acesta - afla ca este problema a majoritatii viitorilor barbati care isi incep viata sexuala.
Nu ai experienta, e limpede asta si chestia cu prezervativul este un moment cam neromantic, daca partenera ta nu are tact. Probabil nu are si asta pune capat partidei.
Tu esti dornic de sex, esti tanar si hormonii tropaie in corpul tau.
Eu nu m-as fi aruncat sa fac sex de la varsta ta. Daca totusi faci asta, trebuie sa o faci cu o partenera care sa aiba experienta putin mai mare decat tine si sa o faca din momentul pusului prezervativului un moment placut. Te blochezi psihic pentru ca te scoate din starea aceea de a-ti patrunde partenera si mintea ta nu concepe asta.
Roaga-ti partenera sa te masturbeze usor si relaxeaza-te. Puteti sa incercati o pozitie mai fierbinte cum ar fi doggy style, care e pentru barbati foarte provocatoare.
De preferat ar fi ca penisul tau sa fie decalotat mai tot timpul, pentru a ajuta la desensibilizarea capului. Odata ce vei intra in ea si te vei misca, vei ajunge foarte repede la orgasm si ea va ramane dezamagita pentru ca ea nu va avea orgasm. Si e rau pentru ea.
Nu-ti face griji, ia-o usor. Poti sa mai intrebi daca iti sunt neclare lucrurile.
Preludiu, dar lungit la infinit. Trebuie sa o inciti si pe ea, daca tu intri destul de repede in starea aceea.

| combinatorial a răspuns:

Eu niciodata nu pot sa mi-0 skol