| Pubg a întrebat:

Bună ziua mă numesc Cristian am 17 anii, am o mare problemă și am nevoie de niște sfaturi, acum câteva zile m-am culcat cu iubita mea pentru prima dată și când trebuia să-mi pun prezervativ-ul pe p.a mi-am pierdut reacția adică nu se mai scula și nu știu ce-i cu mine mă gândesc poate este vreo problemă ceva, și mă uitam la filme porno de multe orii pe zi și facem și lab. ca toți băieți și nu știu dacă este de la asta facem lab. De 3-4 orii pe zi și mă uitam la filme porno, mi-e foarte frică să nu rămân cu asta pe viață și vreau să mă ajuți urgent cu un sfat, și cum pot să scap de asta,, vă mulțumesc mult o zi bună vă doresc.☺️☺️

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai pierdut erectia nu reactia ca nu esti avionlaughing poate esti troll

| mihai69 a răspuns:

E de la stres, nu de la labă.

| dullcat a răspuns:

Din felul in care scrii zici ca ai 11 ani.

https://www.reginamaria.ro/......-si-excese

| Emilian65 a răspuns:

Lasă laba! Apoi, va fi ok.

| Hyperion7 a răspuns:

Filmele pentru adulți afectează multe, dar mai ales afectează percepția asupra femeii.
Iar daca te-ai masturbat și excesiv ...ar trebui sa faci o detoxifiere happy
Redu filmele porno și masturbarea și apoi o să fii ca un pistol cu apa, la propriu silly