| FlaviusDinu a întrebat:

Bună ziua! Sunt neliniștit de câteva zile. Impreuna cu prietena mea, am facut sex, mai exact oral si peting. Am frecat penisul de labiile ei dar si putin in vagin, a intrat foarte putin. Penisul era uscat si nu avea niciun lichid pe el la momentul respectiv. Dupa ne-am masturbat reciproc, cu degetele in clitoris. Nu am avut prezervativ. La sfarsit cand ne-am oprit am observat un lichid ciudat transparent cu textura alunecoasa pe burta, desi pe mana ei nu era niciun lichid care ar fi putut fi de la mine. Este posibil ca ea la data respectiva sa fi fost in perioada de ovulatie. Exista vreun risc de sarcina nedorita in aceasta situatie? Multumesc frumos si rog seriozitate. Nu este un subiect pentru replici si glume nepotrivite.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista risc de sarcina, chiar mare, odata ce i-ai introdus penisul in vagin, iar daca era dupa ejaculare, atunci exista si sperma pe teava care s-a scurs in vagin.

| dullcat a răspuns:

Buna.Degeaba mai analizati acum dupa fapta implinita.E simplu. Daca nu va doriti copii alegeti sa folositi prezervativ si evitati sexul in perioada fertila, asta inseamna responsabilitate. Daca va place sa va distrati atunci asta e, Dumnezeu cu mila.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu știți riscurile actului neprotejat, nu faceți sex!

| RazvanEu12 a răspuns:

Te ai masturbat înainte de contact sexual?
Ce vârstă ai?

| RazvanEu12 a răspuns (pentru RazvanEu12):

Am văzut mai bine și chiar ai zis că v ati masturbat reciproc, posibil să fie spermă ramasă pe teava

| FlaviusDinu explică (pentru RazvanEu12):

Am 18 ani si masturbarea a fost dupa "petting". Inainte de actul sexual intamplat nu a mai fost niciunul, deci nu putea fi.