| Răzvănykă a întrebat:

Când mă apropii de o tânără, și de femei (nici chiar babe, sa nu exageram) în general, simt că interacționez cu o ființă specială. Personal cred că femeile sunt într-adevăr mai speciale decât noi... simt acea emoție plăcută, ca niște fluturi în stomac...de ce oare? Din cauza pubertatii probabil? Sau chiar asa trebuie sa simta un baiat/barbat?

Răspuns Câştigător
| GigiBosu a răspuns:

Sunt de acord da la buci baiete

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Probabil e doar pubertatea si nelinistea cauzata de faptul ca nici tu nu stii exact ce este cu tine pe deplin, abia incepi sa te cunosti si sa te definesti, sa explorezi. Bucura-te de aceste clipe asa cum sunt ele, pentru ca pe masura ce vei creste nu va mai fi nimic magic.Si asa este oricum firesc, doarece femeile sunt tot oameni la fel ca barbatii sau oricare alte persoane.

| Răzvănykă explică (pentru dullcat):

Da ma, stiu, a fost impropriu spus "speciale"

| dullcat a răspuns (pentru Răzvănykă):

Mna, e frumos ca gandesti asa, dar pacatul e ca fix cei ca tine ajung sa interactioneze cu niste fete absolut nesimtite si astfel risca sa isi schimbe perspectiva la 180 de grade, proiectand-o pe toate personajele feminine care le ies in cale, toata viata. laughing E asa un fel de mini tragedie a timpurilor noastre, la fel ca fetele care alearga dupa bad boys din cauza diferitelor nevoi neimplinite si a traumelor rezultate din familie.

| vodami92 a răspuns:

Poate ca nu stii tu cum sa le abordezi! probabil ca alti baieti fiind mai smecheri asa! e mai usor pentru ei sa abordeze fete! probabil ca asa ar trebui sa fii si tu! sau mai bine sa te bagi asa cu japca!