| Anonim57657 a întrebat:

Ce film porno pot sa ma uit fara sa am virusi? Deoarece acum cateva zile m-am uitat la unul si leptopul a inceput sa nu mai are sonorul atat de mare.Se aude din ce in ce mai incet (nu stiu daca are legatura)

Răspuns Câştigător
| eliancodrut a răspuns:

Puneti pe laptop antivirus.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La nici unul, fiindca ai doar 13 anisori si este ilegal sa se permita asta copilasilor mici.

| dullcat a răspuns:

La alea din imaginatia ta, esti tu regizorul, iti pui imaginatia la bataie, nu risti sa fii prins de nimeni in flagrant si nici nu te alegi cu vreun virus.Win win.

| eliancodrut a răspuns:

Si inca ceva: ascult-o pe bunicuta Violleta, ca asa faceau copiii cand era ea de varsta ei: se uitau pe gaura cheii, ca nu erau filme porno atunci.

| vasileparnaie a răspuns:

Baga frate boxa sa auda vecini. Recomand horror porn