| pink425 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care se lauda ca au facut`o cu o fata? sau cei care santajeaza cu poze si filmulete...

Răspuns Câştigător
| Valeee09 a răspuns:

De obicei baietii/barbatii nu pot tine pentru ei atunci cand fac se culca cu o fata/femeie. Multi se lauda in fata prietenilor, rudelor etc, considerandu-se mai importanti. In realitate lucrul aceasta este total fals.
Cat despre cei care filmeaza sau fotografiaza in timpul in care fac sex pentru a santaja mai apoi sunt cele mai mari javre. Daca au fost in stare sa cucereasca o fata, sa o bage in patul lor prin cine stie ce modalitati macar sa ramana intre ei ce au facut. Sunt niste oameni de cea mai joasa speta cum au mai spus si altii pe aici.

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Niste redusi mintal,frustrati complet,care nu se pot evidentia cu nimic altceva.
Barbatul care-i barbat, nu spune ce face-n pat!
Si ca sa impinga fanfaronada si retardul pana la a santaja o fata sau o femeie cu asa ceva, sunt nulitati care consuma pe nedrept acelasi oxigen cu noi!

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt niște indivizi de cea mai joasă speță.
Totală lipsă de respect pentru ei!

| raspunz a răspuns:

E ceva abject. Arată că nu au "sânge în instalație". Un tip care se laudă cu femeile avute e complexat, știe că e un jeg și încearcă să impresioneze cu o chestie pe care nu o poți verifica.
Iar cei care șantajează sunt și mai idioți. Profită de încrederea unui om și calcă în picioare tot ce a fost frumos.
Un bărbat adevărat nu spune niciodată cu ce femei a făcut dragoste.

| Picasso a răspuns:

Hmmm mandre si pline de prostie! Doar se lauda! in rest nu m e bun de nk! Voi fetele il puteti face de cacaco!

| JeSa a răspuns:

Imaturi... dornici de afirmare.

Iar, faza cu ''santajul cu poze si filmulete'' - clar niste cretinoizi, care habar nu au ce e ala respectul fata de celalalt si de sine mai ales.

| nicol20 a răspuns:

Sunt oameni de cea mai joasa speta niste lasi care se tem de orice de aceea nu au tupeu sa infrunte nimic si recurg la aceste modalitati

| justitiarul a răspuns:

Nu se pot numi barbati ci gunoaie!

| DeeaMarry a răspuns:

Sunt niste nesimtiti!

| Purec a răspuns:

Sunt cretini si merita violati in fund de toata jilava daca santajeaza in felul asta o fata

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Ce rau esti tuhee heehee hee

| carmen13 a răspuns:

Sincer nu pot exprima in cuvinte ceea ce cred despre ei...cel putin nu aici

| MasterYoda a răspuns:

Sa te lauzi ca faci cu o fata e ok. problema e cand te lauzi ca faci cu un baiat... (tu baiat fiind)

| black34white a răspuns:

Sunt cei mai mari ipocriti aia care fac asa ceva.thmne :O cum **** mea sa faci asa ceva nici nu vrea sa ma gandesc la asa ceva :-J oameni dobitoci. daca o fata face sex cu tine treaba asta trebuie sa ramana intre tine si ea atat.si punct happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce parere ai despre amanta ce-si filmeaza actiunea, in scop lucrativ, doar ca sa-i strice individului casnicia?
Sau, ca s-o trecem pe exemple, ce parere ai de:
1. Blondele lui Columbeanu.
2. Zavoranca?
3. Laura Andresan.
4. Monica Lewisnki?
5. Camerista lui seful FMI?
In viata, trebuie sa judeci ne-partinitor. Nu sunt baietii mereu capul rautatilor. Vad ca exemplele de care ti-am zis sunt VIP-uri bine-merci si in ziua de azi, si au facut si o gramada de bani din smecheria asta. Deci nu e numai vina lor, ci si a publicului mare amator de susanele...

| pink425 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar cea ce ai spus tu aici e total diferit...columbeanu are avere de milioane, sefu fmi la fel.astea au cautat sa isi faca reclama pe baza lor, nu le-a pasat de consecinte.dar intrebarea era pentru cei ca noi.simpli,care nu aparem zi de zi pe ecran la tv!

| anonim_4396 a răspuns (pentru pink425):

Deci "oamenii simpli" cauta sa fie vedete pentru cinci minute macar, asta e problema. Daca deschizi site-uri gen trilulilu ai sa vezi o gramada de teracotiste ce se cacaie sa isi faca poze singure cu mobilul in oglinda din baie, doar-doar or capta atentia cuiva. Problema existentialista care se pune este: de ce a acceptat persoana respectiva initial sa faca poze naspa, chiar si in intimitatea unei scene erotice cu "amicul" ei? Nu cumva inconstientul (sau inconstienta) ei ii juca feste? Stii cum se zice. Te duci la vanatoare fara glont pe teava pustii, nu vanezi nimic. Iar daca ai vreun glont prin debara, mai devreme sau mai tarziu tot il folosesti, istoria ne arata... Asa ca daca nu vrei sa (te) ranesti, nu iti cumpara cartuse. PS. de fapt, eu vroiam sa subliniez ca ai pus problema partinitor, pe conotatii de sex. Sa stii ca ai gresit, sunt destule idioate pe lumea asta la fel de periculoase ca si idiotii de care pomeneai.

| NOname a răspuns (pentru pink425):

Se vede cine se simte...
Numai un gură-spartă sau cel care a șantajat la rândul lui ar încerca să găsească scuze unor astfel de specimene, care numai "bărbați" nu se pot numi...
Sunt doar niște papagali în căutare de atenție, care ar vinde pe oricine pentru 5 minute sub lumina reflectoarelor. Jalnic!

Cum spuneam, totală lipsă de respect pentru ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iasa si ei in evidenta cu ceva. eu nu prea am ce discuta cu de-astia care fac asa, chiar prieteni, le intorc spatele si plec, nu stau sa-i ascult povestea. daca ar face asa toata lumea ar lasa-o si ei balta.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Cel mai rau e cand se lauda ca au facut-o cu o fata si in realitate nici macar nu au stat in pat langa ea laughing

| Dumitrita1994 a răspuns:

Eu consider ca acest tip de persoane sunt putin cam inapoiati si inca nu inteleg sensul total al maturitati deoarece acest lucru ii poate fii caracteristic doar copiiilor prosti, sunt dezgustatori