| Crs a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? eu una nu as putea face...straight face

Răspuns Câştigător
| Georgianaaa93 a răspuns:

Parerea mea este ca este fffff scarbos si nu cred ca as putea face

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi place foarte mult si sa fac si sa primesc. Practic face parte din fiecare act sexual in ultimii ani.

| madalicious a răspuns:

Si eu am aceiasi parere. sper ca doar momentanbig grinrolling on the floor

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Intradevar si mie mi se se pare scarbos dar daca amandoii partenerii is de acord e ok
big grinpa

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Crystinutsa, si eu asa am spus la inceput happy.

Daca ambii sunt de acord, nu vad problema.

bent0108, esti totallaughing

kratos
| kratos a răspuns:

Daca esti open mind si doresti sa te bucuri de viata o sa vedeti ca si sexul oral poate fi placut si sa stiti ca orice se intampla intre un barbat si o femeie este absolut normal.

| r8driver a răspuns:

Sex oralwinking eu unu sunt de acord...atit timp cat este oferit de ambi parteneri.

| daniDeeDee a răspuns:

Sunt PRO! Asa ziceam si eu:Eu nu o sa fac asa ceva niciodata...si...big grin

zice bine @sensei. blushing

| nathalie a răspuns:

Asa mi s-a parut si mie scarbos la inceputhappy
ei bine nu e deloc asahappydaca iti gasesti persoana potrivita e chiar okhappy

| IngerPierdut a răspuns:

Daca inca esti mica, este ok sa gandesti asa...peste cativa ani mai mult ca sigur o sa-ti mai schimbi parerea, dupa ce vei intalni persoana potrivita, mai ales pentru ca lucrul acesta nu se face cu oricine happy

| madyyy18 a răspuns:

Cat timp iubesti pe cineva iar sentimentul este reciproc e OK eu una am o viata sexuala OK si nu imi este rusine da ne iubim si facem si sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Crystinutsa, pot sa te intreb ceva? ce varsta ai? mi-ar placea sa mai vorbim peste vreo 5-10 ani, sunt curioasa cum vei vedea atunci lucrurile.Sexul oral nu mai este o prejudecata, cand vei avea un partener stabil, pe care il vei iubi ca pe ochii din cap, iti vei dori doar sa il faci fericit, sa-l iubesti, sa te iubeasca, nu iti va fi rusine si nici scarba.Vei vedea ca am dreptate, nu-ti lasa mintea intunecata de idei comuniste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent jur ca esti minunat! laughing
Este chiar o experienta inedita, este sarea si piperul intr-o relatie.
Mentionez ca nu sunt o c***a.Doar ca imi place ce fac cu partenerul si vreau sa va impartasesc si voua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci mama asa ceva! ai putea totusi sa chemi o vecinarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, probabil esti inca mica. Peste citiva ani ai sa gindesti total diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa mai zic? Faci cum vrei si apoi mancam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai atata timp cat mananci ciorba fierbinte...nu-i nici o problema. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok! Depinde de la persoana la persoana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum au spus si altii, probabil esti inca mica. Oricum, daca nu vrei, nu fa. In momentul in care vei fi asa de "incalzita" vei putea. E important sa astepti sa ai o relatie mai serioasa si sa merite prima data. Nu vrei sa-ti para rau. Dar eu sunt sigura ca o vei face...chiar daca va mai trece ceva timp... happy Toti pe care ii stiu au gandit ca e scarbos la inceput...si toti au facut-o in cele din urma.