| Gabi212121 a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul oral și anal? Credeți că o femeie care acceptă să facă sex oral și sex anal cu un bărbat, este o femeie obraznică, de o moralitate îndoielnică? Credeți că un bărbat care îi cere asta unei femei nu are respect față de acea femeie și vrea doar plăcere de moment cu ea și nimic altceva?

17 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca eu fac oral si anal cu sotul meu ...cam in ce categorie ne incadram? Eu sunt o curva sau el vrea doar sex? laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Pai dupa mentalitatea astora, cam ambele. Ai grija, sa nu primesti si tu mesaje de "dragoste" in care esti facuta mare "doamna" laughing. Cica...

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pffff, inseamna ca ne-am gasit daca eu sunt curva si sotul vrea doar sex de la mine, ne-am scos laughing)) Asa mentalitati numai la copiii de 14 ani am vazut. Si nici acolo la toti. Mai sunt si dezghetati printre ei laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Lasa pe aia de 14 ani... Nici nu stiu pe ce planeta traiesc. Pe mine ma amuza astia de varsta a 3, gen Donna. E al 3 raspuns in care tot pomeneste obsesiv de prostituate. Nu imi pot da seama ce tot are cu ele. Daca era barbat mai intelegeam laughing

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

E hai, cum nu te-ai prins? A inselat-o sau inca o inseala sotul la greu, cu curve probabil. O avea un fetish pentru ele si nah...automat ea le uraste

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Altceva daca iese din gura altuia. Daca eu ziceam, parea ca am ceva cu ea laughing. Mi-a placut totusi comentariul ei in care zicea ca numai barbatii care se duc la prostituate au prezervative in masina ca vezi domne, majoritatea barbatilor fac asta. Desigur, cand am intrebat-o de unde asa sigura, pauza. Repet, cica eu sunt ala sexist-ul. Prapaditii naibii laughing. E amuzant totusi sa vad supararea ei pe prostituate. Posibil asta dupa ce a trecut de 50 de ani. Se simte invizibila pe unde trece. Nu mai are 30 de ani... Viata asta, nu iarta pe nimeni rolling on the floor. Mai ales babutele.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu cred o iota din faza asta cu varsta si statutul ei social. happy Am eu asa un feeling ca minte de rupe si ca e ori o fata batrana ( si de aici ura fata de femei in general) ori foarte necoapta si deci habar nu are ce debiteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Ma bucur ca nu sunt singurul. Adica lasa-ma naiba, cand ai timp de 100+ posturi pe zi si te dai mare ca ai familie fericita. Mai trebuie maine Noname sa bage dume ca are iubit si ma arunc in fata trenului rolling on the floor. Macar la ea pot respecta ca are bunul simt sa nu minta asa ceva. Donna desigur, nu poate zice la fel.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog, arunca-te in spatele trenului. laughing)
Mda, si eu sunt inca vErgina, ce sa zic.

| Iluzionistul69 a răspuns (pentru sofisis):

Inseamna ca va iubiti cu adevarat iar sentimentele trebuie sa fie reciproce pentru ambi parteneri, o femeie accepta doar daca isi iubeste partenerul si e indragostita de el, la fel e valabil si pentru iubit/patener, succes la noi experiente!

| alina2k18 a răspuns:

Mai iesi prin lume bosswinking sunt femei de propun asta direct - > placere de momentwinking Evident, vorbesc de femei mature >25 ani, nu fetite de 13 ani de pe TPU de vor sa se marite virgine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Se pare cã nu ai auzit de Roxana.

| MihaiNicu23 a răspuns:

O femeie care acceptă să facă sex oral și sex anal cu un bărbat, nu consider ca este o femeie obraznică, de o moralitate îndoielnică, ci din contra daca cei doi se iubesc e foarte bine ca se satisfac unul pe celalalr si cu atat mai mult cu cat barbatul ii va face si el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un barbat ii cere asa ceva unei femei, probabil ca o si plateste, iar atunci nu este vroba de respect, ci de servicii cerute si platite unei prostituate/curve, care nu intra in discutie, ca aia este profesia ei.

Daca vorbesti de un cuplu care se iubesc, barbatul poate solicita sex oral, doar daca si el este dispus el sa ofere, ceea ce este corect si normal, intr-un cuplu cu sentimente puternice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degrabã este o femeie obraznicã care nu acceptã sã facã sex oral sau anal.

| UsualBoy a răspuns:

Întrebările tale, de obicei, le pun doar oamenii încuiați (nu in sens peiorativ) adica cei care nu sunt open-mind...O femeie poate practica un sex oral/anal din plăcere sau pentru foloase materiale.(excepția regulii: pițipoanca; o face pentru amândouă lucruri). La un bărbat normal, nu diferă decât modalitatea "solicitării" și a "plății" serviciului primit în sensul că la curvă plăteși o dată...la iubită viața toată!winking

| Jessica000 a răspuns:

Da clar își bate joc de ea. Sa nu bagi gura pe p***s niciodată