| AndreiGeorge0810 a întrebat:

Ce sa fac daca colega mea de banca imi tot pune mana pe penis si nu ma place? Va rog nu tratati in gluma

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll patetic!

| Lupică27 a răspuns:

Astea care fac asa sunt asa zise ''victime'' sexuale care apar pe la tv.

| Allemando a răspuns:

Spune-mi și mie cum o cheamă poate vine și la mine
laughing laughing laughing

| andraa193930 a răspuns:

Poti sa o rogi sa nu mai intentioneze astfel de relatii intime deoarece nu ai o atractie pnt ea si doar prin simplul fapt sa i spui pe un ton mai sever probabil, va intlege

| Andreiutu232 a răspuns:

Aceste devieri comportamentale pot fi adesea asociate unor traume expirimentate in cadrul familiei. Iti recomand sa citesti teoriile lui Freud si daca crezi ca am dreptate, sa i pui si tu ei mana nusj