| Rodriguez1995 a întrebat:

Ce vor femeile cu adevărat de la un bărbat? Ce calități trebuie să aibă acesta din urmă pentru a fura definitiv și irevocabil inima unei femei? Aș dori să-mi răspundă chiar fetele happy

13 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Depinde de femeie. Sunt femeii care se multumesc cu putin, iar altele care au nevoie de mai mult. Eu una am nevoie sa ma simt iubita, respectata si apreciata. Cred ca de asta ar avea nevoie orice femeie cu capul pe umeri, sa se simta iubita, pentru ca atunci e fericita.

| RAY a răspuns:

Ce vor asta nici ele nu stiu,pentru ca atractia fizica care o simtim fata de cineva este involuntara,deci degeaba fetele spun un barbat cuminte,respectos,bun etc cand in fapt le atrage un smecheras de cartier el find popular,atragator, violent, curvar=badboy, barbatul care spun ca ar vrea fetele de fapt se numeste cel mai bun prieten, repet ele una spun de altceva sunt atrase, nu exista defintiv omul e o fiinta poligama

| doctorandus a răspuns:

Nu toate femeile sunt la fel si nu toate doresc acelasi lucru, dupa cum nu toti barbatii sunt la fel si nu toti doresc acelasi lucru.

| DaniAdrian a răspuns:

Bai daca dai de una cu capu pe umeri, trebuie sa fii sarmant,elegant,politicos, smecheras, haios, spontan, dar daca dai de vreo petarda nu conteaza ca nu ai mai facut baie de saptamana trecuta, ca ai burta pana la genunchi si vreo 60 de ani o sa te iubeasca mai ceva decat pe parintii ei,winking

| ASMA14 a răspuns:

Aici difera de la femeie la femeie unele isi doresc doar sprijin material, iar altele tot ce este normal intr-o relatie intelegere, respect etc

| Rodriguez1995 explică (pentru ASMA14):

Aha...Dar tu? Ce dorești de la un bărbat? În care categorie te încadrezi? Gold Digger? laughing

| ASMA14 a răspuns (pentru Rodriguez1995):

Nu draga, pe mine nu ma intereseaza partea materiala!

| Rodriguez1995 explică (pentru ASMA14):

M-am săturat să tot aud clișeul acesta din partea voastră cum că *nu contează partea materială*
Dar dacă pe tine personal te-ar aborda pe rând doi tipi, primul fără bani și sărac, iar celălalt, bogat și îmbrăcat bine, coborând dintr-o mașină luxoasă și invitându-te cu el la o plimbare... Vrei să zici că nu te-ai sui la el în mașina lui scumpă și că l-ai refuza în detrimentul celuilalt băiat cu haine ieftine și modest?
De fapt, voi toate sunteți ipocrite și aveți o problemă cu ideea dar nu și cu acțiune și că dacă în realitate s-ar întâmpla să te abordeze un tip cu bani și mașină scumpă mai mult ca sigur ți-ar face plăcere să fii compania lui...Dar aici, pe site, spui opusul deoarece și tu și celelalte sunteți extrem de ipocrite și superficiale happy

| ASMA14 a răspuns (pentru Rodriguez1995):

Ipocrit esti tu.Nu iti poti da cu parerea despre o persoana pe care nu o cunosti. Daca tu ai intalnit numai "specimene" d'astea nu inseamna ca toate sunt la fel dar asa sunteti voi barbati stiti numai sa jigniti iar apoi tot voi va plangeti ca nu gasiti o fata buna dupa ce le-ati incadrat pe toate in acceasi categorie. Afla de la mine ca banii nu sunt totul, iar banii ii poti face si impreuna cu persoana de langa tine, degeaba ai bani daca duci o viata nefericita.Trebuie sa existe intelegere si respect intr-o relatie ca sa reziste.Acum pe mine una putin ma intereseaza parerea ta, doar mi-am exprimat punctul de vedere.

| Rodriguez1995 explică (pentru ASMA14):

Măi, ceea ce eu am scris cu privire la fete și băieții cu bani s-a dovedit a fi 100 la sută real și că mereu fetele vor fi atrase și vor accepta mereu să fie folosite ca niște wc-uri de tipii fițoși, polulari, încrezuți și cu mulți bani...
Tu te minți pe tine când spui că nu te interesează starea materială când vine vorba de atracție și o posibilă relație cu un bărbat când de fapt, ai fi dispusă să-i accepți orice unui cu bani și mașină scumpă.
Ca o încheiere: Probabil nu ai avut ocazia până la ora actuală să *te curteze* unul cu bani și mașină luxoasă și de aia afirmi că nu prezintă interes genul acesta pentru tine, dar dacă în realitate s-ar întâmpla să te abordeze unul cu mașină scumpă, haine de firmă și să știi că el este bogat, ma mult ca sigur ai accepta să-i faci sex oral în mașină după scurt timp happy

| ASMA14 a răspuns (pentru Rodriguez1995):

Vai de capul tau! Vorbesti in nestire de cauza! De unde stii tu ca nu m-au curtat baietii cu bani si i-am refuzat. Nu are rost sa imi bat capul cu tine.O zi buna!

| GuUumitza a răspuns:

Pentru mine conteaza sa pot purta o conversatie despre lucruri mai serioase, dar si copilaroase, sa ma ajute cu treburi in casa, sa imi inteleaga prioritatile, sa isi doreasca mereu mai mult de la el si sa aiba aspiratii, sa se bucure de lucrurile mici. Nu am nevoie de multe cadouri, bijuretii etc, eu sunt fericita si cand vine acasa cu o inghetata. Nu trebuie sa fie plin de bani, trebuie doar sa fie ambitios sa ne construim imperiul impreuna.

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Sa fie femeie.