| PrutiBeib a întrebat:

Cum se face o masturbare corecta la fete?

Răspuns Câştigător
| bellasweet a răspuns:

Materiale:
-un vibrator(obtional)
-degetul big grin
Poti sa iti introduci degetul in vagin si sa freci sus-jos pana te exciti.
Sau poti doar sa-ti freci clitorisul cu mana si sa te exciti.
Nu exista mastubarea perfecta...te masturbezi pentru a te simti bine.
Bafta!
Funda? :*

4 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Îţi trebuie post universitara ca să ştii să faci asta? În orice caz, nu-ţi recomand.

| Corinnààà a răspuns:

Vai de pi¤#a ta.

| elninoema a răspuns:

Un deget in vagin, il impingi usor inauntru si inapoi, si cu un deget de la cealalta mana in gura tongue!

| xBya a răspuns:

Masturbare corecta nu exista. Atata timp cat iti place ce`ti faci, e corect.