| Cabuli99 a întrebat:

Idei de masturbare la fete big grin dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Stefanalondra a răspuns:

Elasexygagica cum cu pixul? si cabuli99 eu fac lucrul asta: ma stimulez cu ceva (ganduri perverse, filmulete porno), ma excit apoi imi pun degetele intre labii si incep sa frec, la sfarsit se simte minunat. chiar o sa ma duc sa fac asta acum pentru ca m-a excitat foarte tare comentariul asta.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Legendarul pixlove strucklove struck:X

| boregore a răspuns:

I dont wanna live on this planet anymore

| Downfall a răspuns:

De unde vrei sa stiu eu?! i-a du-te in colo ca habar n-am! intreaba pe altcineva!
*a fost o provocare*

| alonet a răspuns (pentru Downfall):

Griji la vitamina A din morcov ca au fost 5 cazuri in lume de fecundare a ovulului

| mihaiii9 a răspuns:

Iti spun cum facea prietena mea. Isi baga un deget in fund si dupa aia freca vaginul prima data incept dupa aia rapid.

| RedSxe a răspuns:

Frecandutzi vaginul =)