| Kindly a întrebat:

Cunoasteti cupluri in care fata e din zodia taur si baiatu zodia varsator? cat de bine se inteleg sau ce parere aveti despre acesta relatie?

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da cunosc. A avut sorme`a o astfel de relatie si pot spune ca s-au inteles perfect. Well, asta pana el incepuse sa tina foarte mult la ea si i-a spus sa se desparta pentru ca nu era obisnuit sa tina la fete. Dar asta e un caz particular.

| RXN a răspuns:

Zodiacul e o aberatie, iar aplicat in relatii devine o aberatie si mai mare.Importanti sunt oamenii in sine, nu zodiile lui, ca drept dovada, eu si prietenul meu, comform zodiacului, nu ne potrivim absolut deloc, suntem cea mai proasta combinatie posibila, dar iata ca avem o relatie de un an si un pic, iar cum se spune, povestea continua.

| username23 a răspuns:

Taur si Balanta. Ce se întâmpla când Aerul invadeaza Pamântul? Exact asta : o invazie...

Dac-ai pus ochii pe o Balanta, probabil ca nu mai e nevoie sa-ti spun ce mult îi place sa vorbeasca, sa vorbeasca, sa vorbeasca, sa vor... Despre orice : filosofie, psihologie sau preturile la capsuni în comparatie cu cele la ceApa. Tu ai o minte puternica, rationala, dar la un moment dat parca începi sa te întrebi daca e într-adevar nevoie sa stati si sa discutati toate chestiile astea, când ai venit obosit(a) de la serviciu si tot ce-ti doresti e sa stai în fotoliul tau si sa te relaxezi citind ziarul (Taurul este dependent de tabieturile lui). Balanta e semn de Aer, trebuie sa calatoreasca, macar cu mintea, macar gura sa-i mearga daca picioarele-i stau! Mintea lui avida are mereu nevoie de noi subiecte, de noi "teste", de hrana intelectuala.

Adesea, Balanta este foarte nehotarâta, dar numai din cauza ca stie atât de bine sa vada ambele aspecte ale unei probleme. Daca-ti cere parerea, vrea sa afle ceva ce poate nu a luat în considerare, fiindca are o nevoie interioara de a gasi "dreptatea", "raspunsul corect", "adevarul" sau, mai bine zis, calea de mijloc : echilibrul. Pe tine o sa te cam zgândare nehotarârea asta, care nu înseamna decât ca balanta încearca sa-si ajusteze talerele. Oricum, n-o sa scapi de conversatiile Balantei, asa ca da-i o sansa... Funda?

| User a răspuns:

Personal, nu prea cred in zodiac dar eu inca n-am intalnit vreun varsator pe care sa-l pot suporta (fiind taur). Asta in cazul meu. Nu cred sa fie la fel la toti taurii hypnotized
E o prostie, nu prostie, o... imbecilitate sa-ti lasi viata condusa de ce spune Neti.

| anonimanonima a răspuns:

Cea mai buna si cel mai bun prientn al meulaughing. Ei sunt impruna.sE

| anonimanonima a răspuns:

Se inteleg ff bine! da nu conteaza zoidia!

| MaeRi a răspuns:

Da, sora ema este taur si prietenu ei este varsator, se cearta foarte des cu el, dar se iubesc foarte mult, uneori soramea tot zicea ca se desparte de el deoarece ei nu prea ii plac glumele aiuresti si ca nu este prea serios, dar tot nu s-au despartit deoarece se iubesc mult. Dar nu poti zice totul dupa zodie, depinde si de caracterul fiecarui.

| michaelj a răspuns:

Pe toate le cunosc. Sunt in numar de 2384724 si sunt foarte tari cuplurile astea.

PS: How you doin'?

| claudiuxs a răspuns:

Zodiac? Macar stii ce este zodiacul/horoscopul? E o minciuna adusa de niste satanisti care se inspira de la diavol, ca lumea in loc sa-L asculte pe Dumnezeu, sa asculte aberatiile si trucurile satanei.Aici se afla un sfat, mai mult sau mai putin intelept, il asculti, sau, cum preferi.