| marian1323234 a întrebat:

Daca am facut o neprotejat cu 4 zile inainte de menstruaite si a venit mai sunt sanse sa raman?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde sti tu ca era cu 4 zile inainte de menstruatie, daca fata are ciclul neregulat?

De ce nu folosesti prezervativ si o supui la risc de sarcina, cand amandoi sunteti copii minori, care inca nu aveti cum sa fiti parinti si sa va luati raspunderea unui copilas?

| Robert2526 a răspuns:

Daca continui sa o faci neprotejat, pana la urma o sa si ramai. Acum insa ai scapat de stres, nu ai ramas