| Virgin20 a întrebat:

Dacă întreb 20 fete dacă vor sa fie împreună cu mine câte vor accepta?

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

| Violleta2022 a răspuns:

Niciuna!

Dupa mentalitatile, prostiile si misoginismul postat la intrebarile astea, nu cred ca te-ar vrea vreuna.

https://www.tpu.ro/utilizator/acvpcp/intrebari/

| LordCristobal a răspuns:

Pai acum depinde si cum intrebi si cum te descurci in conversatiile cu fetele respective.Aici mai depinde si cum te privesc ele si de cat atractiv esti in ochii lor.
Ai zis in alta intrebare ca esti frumusel, invata arta conversatiei si poate iti gasesti o fata.
Daca intrebi 20 eu zic ca te-ar accepta doua, trei fete.
Intreband atat de multe fete poate te inveti da vorbesti mai bine cu fetele.
Oricum vezi ca ti-am scris un raspuns la o intrebare despre cum sa abordezo fetele.

| blackann a răspuns:

Niciuna. laughing)

| iulia0514 a răspuns:

Toate o sa fugahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum arată alea.

| antimasonerie a răspuns:

Trebuie sa le cucerești mai întâi dar nu ai abilități de cuceritor
Poți compensa prin bogăție

| Sylvyu92 a răspuns:

De unde vrei sa stim noi cat de bine arati si ce abilitati de abordare ai tu, totusi ce nu pot eu sa inteleg, nu ti s-a luat sa tot fi luat la misto pe site-ul asta, inteleg sa fii suparat pe fete ca nu dau un scuipat pe tine, dar unele inteleg ca esti misogin si alte cele, au o doza de caterinca dusa uneori la extrem, eu unul le-as fi pus la punct si cu niste cuvinte de bun gust sa le fac macar sa taca.

| FroneGigi a răspuns:

1 si aia e ma ta aia stirba