| alex1aki a întrebat:

Daca mama fetei pe care o plac nu ar fi de acord cu relatia noastra as putea repara?
daca!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mama unei fete greu poate fi reparata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fie ma-sa de acord, trebuie ca voi sa va intelegeti si sa va iubiti.

| Ammizzu a răspuns:

Da, se poate repara

| RobertFHC a răspuns:

Fa ca mama fetei sa te placa, sa vada ce baiat bun esti, in cazul in care esti cu adevarat laughing

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu fata, numai ea poate sa faca ceva. Ea poate sa te puna mereu intr-o lumina buna, povestestindu-i lucruri bune pe care le faci chiar si cum te comporti cu ea, gesturi. Sau daca nu, sa nu-i mai vorbeasca de tine, sa te ndeparteze de ea, chiar daca intreaba sa ii spuna ca nu e treaba ei sau ca nu a mai vorbit cu tine/nu mai stie nimic. Sa nu mai zica, ca iese cu tine, ci cu prietenele sau ca se duce la biblioteca etc. Bafta!

| Didishorr a răspuns:

Se poate, dar e freu

| alezander12 a răspuns:

Desigur ca da, poti sa-i arati mamei ca esti demn de fica ei!

| AlleMrr69 a răspuns:

Trebuie sa o faci sa isi schimbe parerea..desigur asta nu va fi usor. Ar trebuii sa ii arati ca o faci fericita pe fata ei..sa ii arati dansei respect si multe altele.