| anonim_4396 a întrebat:

Daca te-ai masturbat si dupa cateva ore intri intr-o piscina, exista riscul ca fata sa ramana gravida, am mai auzit ceva de geniu ca uni au ramas gravide in piscina.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o prostie. Asa cum ai expus este, cel mult, doar o legenda urbana.
Se poate sa ramana gravida daca a facut sex in piscina. Numai bine!

7 răspunsuri:
| Satanique a răspuns:

Nooo. Partea cu ramasul insarcinata in piscina o fi o justificare jenanta a vreunei curvistine.

| daassh a răspuns:

Astea sunt doar niste prostii, nu exista asa ceva.Succes!

| IndiferentXD a răspuns:

=]]
dmnee :\

| adriang95 a răspuns:

Acum serios! voi chiar nu aveti ce face? pe zi ce trece, categoria asta devine tot mai poluata de intrebari infecte, ilogice postate de niste persoane care nu stiu ce e aia "sa te informezi".
Pe bune... esti prost? (TPU, va rog sa imi dati un warn pentru asta pentru ca v-am cerut sa puneti un **** de limita de varsta, dar mi-ati trimis un raspuns pe cat de sec pe atat de neconvingator si lipsit de motive puse cap la cap)

| gabby269 a răspuns:

Pai poate or fi facut prostioare in piscina,mai stii? Spermatoizii nu inoata prin toata piscina si intra in vaginul unei fete, asta e clar, deci, nu o sa ramana gravida nicio fata din piscina, du-te linistitlaughing

| Blackdot a răspuns:

Tu gandesti? De fapt, cati ani ai? Apoi, invata sa scrii corect... doamne.

| bagaboanttatha a răspuns:

Omg omgg laughing deci. poti sa stai linistit/a. chiar e imposibila chestia astta