| xoxo16 a întrebat:

De cat timp este nevoie intr-o relatie, ca sa faceti dragoste? Vreau pareri personale.

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Pentru noi baietii din a 2-a secunda. Pentru voi fetele, atunci cand sunteti pregatite. Nu exista limita de timp sau ceva de genul asta.

| unknøwn a răspuns (pentru Adryan17):

De fapt, când o faci tu să fie pregătită.
Nu se face ea singură pregătită.
Trebuie ajutată şi împinsă din spate.
Aşteaptă tu mult şi bine până o să fie ea pregătită şi o să vină la tine să ţi-o ia în gură...
că mai f&&i la paştele cailor.
În schimb, ia bagăi-o tu în gură.

9 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu exista o perioada anume de timp. Depinde cum decurge relatia si ca fata, daca esti sau nu virgina.

| alin334 a răspuns:

2 minute, 1 minut caut prezervativul si 1 min pana ne dezbrăcam

| mat31new a răspuns:

Ca baiat, iti pot spune ca primul lucru la care ne gandim atunci cand vrem sa avem o relatie cu o fata, este sexul. dar din punct de vedere sentimental, as putea sa astept chiar si un an daca fata nu vrea sa fie considerata "curva".

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Depinde cat de convingator e barbatul smug

| sensualus a răspuns:

Stii la ce ora apare luna? evident ca nu.asa e si cu momentu tentatiei

| roxanamariaa a răspuns:

Depinde.
Pentru o fata daca e virgina, e foarte important ca atunci cand o face prima oara sa fie iubita si sa fie sigura ca persoana e potrivita...

| IreneMay a răspuns:

De cat timp e nevoie. o sa va dati seama de momentul potrivit pentru asta.

| Criss_Crisu_1997 a răspuns:

Depinde cand te simti tu pregatita si simti ca merita...si nu o sa te paraseasca a doua zi.