| Puffyna a întrebat:

De ce baietii se masturbeaza la pozele altor fete, ei avand deja iubita?:-W fundita:X

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

La poze? eu credeam ca la filme porno, omul prin firea lui animalica nu-i facut sa aiba o partenera toata viata lui, desi putem sta o viata dar instinctul sexual ne spune sa cautam partenere sa facem sex cu ele, masturbarea e un lucru fb nu te insala cu aia pur si simplu e doar un vis /imaginatie

| Puffyna explică (pentru RAY):

Mersi.oricum cred ca e si ceva psihic, devenind in timp o obsesie. totul porneste de la subconstient.

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Diversitatea este mama continuitatii.

| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand trebuie sa intelegi cum isi aleg baietii o fata. Noi avem in minte un model de fata cu anumite trasaturi si cu cat o fata are mai multe trasaturi comune cu acel model psihic pe care il are un baiat anume, cu atat mai mult acest baiat va fi atras de acea fata. Daca, sa spune tu nu ai trasaturile fizice pe care le are modelul psihic al prietenului tau, atunci el se va "delecta" cu poze ale unor fete ce seamana mai mult cu ce isi doreste el.

Totul este psihologic.

| Vibrations a răspuns:

Pentru ca orice minune tine cateva zile. oricat de frumoasa ar fi partenera ta, dupa un timp, te plictisesti de ea. Si ajunge chiar sa-mi placa mai mult o fata care in ochii altora e mai urata decat prietena mea. Dar in ochii mei e mai frumoasa, pentru ca abia am cunoscut-o, intelegi? Ca si un copil care are o jucarie frumoasa, dar, plictisindu-se de ea, ajunge sa-si doreasca o alta jucarie. Nu pentru ca e mai frumoasa, ci pentru ca e NOUA

| xxs22 a răspuns (pentru Vibrations):

Nici nu ma asteptam la cv mai bun din partea tawinking maimutele or fi mai evoluate ca noi sigurwinking

| Pitzipoanca a răspuns (pentru xxs22):

MadScientist are mare dreptate. Nu inteleg de unde rautatea asta gratuita.

| Vibrations a răspuns (pentru xxs22):

You mad bro?

| wyzy a răspuns:

I cam greu de explicat, dar ca baiat pot sa spun, cu totu ca ai pr sau mai multe prietene, simti nevoia, sa te masturbezi cand vezi o poza sau u film xxx,,