| Alex3629 a întrebat:

De ce când caut pe google filme xxxx, mi-am pus o vârsta mai înaltă și tot nu-mi arată.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O varsta mai inalta? Incearca cu o varsta mai scunda, va luat dracu mintiile cu filele xxx

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu te poti legitima cu un act d eidentitate care sa dovedeasca ca ai peste 18 ani.

Ori poate ca parintii tai au setat sa te protejeze obligatoriu, setand sa blocheze acele site-uri, fiindca sunt ilegale pentru varsta ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Oricum parintii tai se pot uita la HISTORY contului tau, fiindca ei au acces peste tot si pot vedea absolut toate linkurile si website-urile pe care tu le accesezi si pe unde umbli.

| mihai69 a răspuns:

Google are implicit un filtru pentru "conținut sensibil".
Se poate dezactiva din setări.

| dullcat a răspuns:

E un semn ca trebuie sa mai astepti pana cand vizionezi asa ceva.Stai linistit ca nu pierzi nimic.

| Anonimboy111 a răspuns:

E din cauza la google, trebuie sa dezactivezi din setari

| GigiBosu a răspuns:

Lasa filmele si fa-o in viata reala