| BaiatulcuOnly a întrebat:

Doar pentru cei cu fantezii uro.
Restul sa se abțină.
Cum va place sa practicați? Indiferent ca sunteți fete sau băieți. Țineți partenerul îmbrăcat? Il dezbrăcați? Dați doar pe corp? Țineți o anumita dieta pentru gustul urinei? Detaliați.
Fără prejudecăți, oricine e liber sa facă ce vrea. Mai ales când ai un partener potrivit happy

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Aștept cu nerăbdare sa citesc astfel de experiențe, nu am încercat așa ceva niciodată

| BaiatulcuOnly explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Din ce am făcut pana acum, e plăcut. Doar corporal am făcut. Urmează și face. Și eu pe ea și invers. O facem și pentru rolul de "dominare" și pentru sentimentul de apropiere enorma

| Caracox a răspuns:

Salut! Ce sunt fanteziile uro? Sunt un barbat mascul alpha de 34 de ani, stau cu mama mea si ma uit la anime?☺️multumesc!