| fatapericuloasa a întrebat:

E normal sa am dorinte sexuale la 14 ani.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca da, la menstra e normal sa ai dorinte sexuale

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este normal sa apara dorintele sexuale din moment ce esti in perioada de maxima activitate hormonala, momentul in care manifestarea "fluturasilor" din abdomenul tau sunt aproape de nestapanit. Insa trebuie sa stii/sa reusesti sa jureci rational pentru a face diferenta intre dorinta si necesitate. Multa sanatate.

| T0T a răspuns:

Da.

| Oana92 a răspuns:

Da, e foarte normal.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e normal, nu te mai uita la filme XXX!

| Satango a răspuns:

Mai exact ai dorinţa de a ştii mai mult, de a descoperi necunoscutul. Controlează-te. La vârsta ta sunt lucruri mai importante de aflat.

| Dugalle a răspuns:

Doamne! Nu! Du-te repede la un psiholog!

Gandurile astea sunt anormale la varsta de 14 ani, esti nebun? Nu mai spune la nimeni! Tu suferi de o boala ce poate fi tratat doar de psiholog sau de psihiatru.

| Ancient a răspuns:

Depinde ce fel de dorinţe sexuale.
Dacă îţi doreşti să întreţii relaţii sexuale cu papagali, pisici şi alte animale nu-i ok.

Nici să te atragă bunică-ta nu-i ok.

Dar să te atragă o persoană de acelaşi sex/sex opus, da, e normal.

| Jean09 a răspuns:

Da,este normal pentru ca ai hormoni laughing incearca sa uiti sau dai si tu intr-o gaura de perete laughing