| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor care sunt fetish urile si kink urile voastre preferate? laughing

Eu nu am o iubita, dar am un fetish sau kink ce o fi in care ne filmam facand sex si eu sa fiu deasupra ei si ea sa fie asa cu picioarele in sus ("mating press" se numeste pozitia puteti cauta pentru ca nu stiu daca pot trimite link uri nsfw aici XD).
Dar asta daca suntem amandoi adulti, caci momentan am doar 17 ani. Iar filmarile sa nu ajunga ABSOLUT nicaieri, doar sa le avem noi asa intr-un folder in telefon ascuns))

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ti-ai si gasit sa iti zica "fetele" de aici ce fetishuri au, cand majoritatea poarta o masca si in viata reala
noi postam pe TPU ca sa facem postari la numar nu sa dam din casa, ti-ar spune unele jasminewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este recomandat sub nici o forma sa va trimiteti nicaieri poze sau filem facand sex, fiind totodata ilegal si cu siguranta ajung pe net, fiindca asta este natura umana, sa se laude, sa propage videourile pornografice sau chiar sa santajeze, de aceea sunt acum total interzise prin lege, iar cine face asta va face puscarie, indiferent ca-i minor sau major.

| dullcat a răspuns:

Nu poti trimite linkuri din alea aici.

,, Iar filmarile sa nu ajunga ABSOLUT nicaieri, doar sa le avem noi asa intr-un folder in telefon ascuns))'' Asta a spus orice personaj nesimtit care apoi a postat pe net, spre fericirea fetei/femeii.Chestii din astea faci cu partenerul de viata (si nici macar atunci nu poti sti 100%), nu cu pusti/pustoaice de liceu.

| Mda01 a răspuns:

Dupa parera mea e foarte periculos să ai asemena filmări cu tine, nici nu știi cum evoluează lucrurile si se intorc impotriva ta de o sa regreti acele momente, din pacate cunosc un caz real, a trecut peste moment dar a fost o chestie foarte deranjanta si nesimțită.

| filin a răspuns:

Vezi că ceea ce deții se numește pornografie infantilă si se pedepsește aspru de lege.

| GeorgeDulceTeSeduce a răspuns:

Sigur nu o sa ti gasesti o iubita